Tweetowanie z centrum powiadomień iOS

Tweetowanie z centrum powiadomień iOS
Krystian Bezdzietny

05.02.2012 12:41, aktual.: 05.02.2012 13:41

Oprogramowanie iOS 5 wprowadziło na pokłady iUrządzeń wyczekiwaną natywną obsługę Twittera, a także centrum powiadomień. Dlatego postanowiono połączyć te dwie nowości, tworząc narzędzie NCTwitter for Notification Center umożliwiające tweetowanie bezpośrednio z centrum powiadomień.

Obsługa narzędzia jest banalna i dla każdego fana Twittera NCTwitter for Notification Center jest pozycją wręcz obowiązkową. Po jej zainstalowaniu w centrum powiadomień pojawi się drobny przycisk z opcją "Tap to tweet", którego naciśnięcie poskutkuje - jak nietrudno się domyślić - wywołaniem okna publikacji wpisu na Twitterze, jak na screenie wyżej.

Aby aktywować zainstalowaną aplikację, należy skierować się do ustawień iPhone'a, wybrać zakładkę Powiadomienia i przeciągnąć pozycję z nieaktywnych dodatków w górę, żeby była wyświetlana w oknie centrum powiadomień. Przed skorzystaniem z opisywanej aplikacji należy pamiętać o tym, że do jej właściwego działania potrzebne jest skonfigurowane twitterowe konto w ustawieniach iPhone'a . Inaczej NCTwitter fot Norification Center nie uruchomi się.

Aplikacja NCTwitter fot Notification Center dostępna jest za darmo w Cydii, w repozytorium BigBoss.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)