TwojaStara w App Store!

TwojaStara
TwojaStara
Zbyszek Kowal

06.01.2011 20:55, aktual.: 06.01.2011 21:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zazwyczaj cieszę się, gdy w sklepie Apple’a znajdę polską aplikację. Jeśli program jest dostatecznie dobry, staram się nawet wspierać polskich producentów i te kilka złotych zawsze odżałuje na zakup takiej produkcji. Na nasze nieszczęście, są również polskie aplikacje które nie powinny w App Store się znaleźć.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia w polskim App Store pojawiła się aplikacja TwojaStara. Twórca programu, niejaki Paweł Olszowik tymi oto słowy reklamuje swój produkt:

Najlepszy generator tekstów o twojej starej! Ponad 350 tekstów! Zmiażdż wszystkich żenującymi tekstami o twojej starej, a następnie dobij ich, naciskając przycisk "twoja stara pierdzi"! Idealny sposób na prezent dla ludzi z "ciętym" dowcipem! Podaruj tą aplikację swoim znajomym, na pewno się ucieszą!

Przyznam szczerze, że pobrałem aplikację z ciekawości. Niestety, moje rozczarowanie było ogromne, gdy okazało się, że aplikacja nie potrafi nic więcej jak pierdzieć i losowo wybierać jeden z 350 tekstów o Twojej Starej.

Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt że poziom zawartych tekstów jest żenująco niski i praktycznie nadaje się dla 10-latków do przekomarzania się na szkolnym korytarzu. Podobne odczucia mają również inni użytkownicy App Store.

Skoro aplikacja jest do niczego, po co o niej piszę? Ku przestrodze. Nie pobierajcie tego programu. Nie wspierajmy głupoty i nie zaśmiecajmy własnego sklepu produkcjami nic nie wartymi. Dziwi mnie fakt, że aplikacja przebrnęła przez sito Apple’a, skoro jakiś czas temu wyraźnie ekipa z Cupertino stwierdziła że nie chce więcej aplikacji o pierdzeniu.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)