Tydzień w krzywym zwierciadle: zegarek z Windowsem i laserowy smartfon

Tydzień w krzywym zwierciadle: zegarek z Windowsem i laserowy smartfon

Tydzień w krzywym zwierciadle: zegarek z Windowsem i laserowy smartfon
Miron Nurski
18.05.2014 03:56, aktualizacja: 19.05.2014 16:36

Na temat LG G3 wiadomo już tak dużo, że producent ma ponoć problemy ze znalezieniem klakierów, którzy będą udawać zaskoczenie podczas prezentacji. Nawet profesjonalni aktorzy twierdzą, że tego po prostu nie da się zagrać.

Pojawił się już zestaw zdjęć prasowych, zrzuty ekranu prezentujące interfejs i niemal cała specyfikacja. Ostatnio do kompletu dołączyły dwie wiadomości: pierwsza dobra, druga zła. Dobra jest taka, że na tylnej części obudowy smartfona będzie laser. Zła jest zaś taka, że będzie on odgrywał rolę wspomagacza autofocusu, więc za jego pomocą nie będzie można kroić ogórków i strzelać do gołębi. Z drugiej strony jest to dobra wiadomość dla gołębi.

LG G3
LG G3© evleaks.at

Kilka dni temu w sieci pojawiły się szkice, które prezentują wygląd nadchodzącego zegarka Microsoftu mającego pracować pod kontrolą systemu Windows. Rysunki są jak najbardziej wiarygodne, bo - jak widać - powstały w Paincie.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/4]

Nam udało się również dotrzeć do pierwszego zrzutu ekranu ze wspomnianego zegarka:

Obraz

Ptaszki ćwierkają, że dzięki systemowi iOS 8 iPad będzie w stanie wyświetlać dwie aplikacje jednocześnie na jednym ekranie. Jak jednak znam Apple'a, nie obejdzie się bez ograniczeń. Najpewniej ekran będzie można współdzielić wyłącznie z App Store'em oraz iTunesem, aby użytkownik mógł swobodnie trwonić pieniądze bez przerywania innych czynności.

Canalys opublikował ostatnio zestawienie 10 największych producentów smartfonów na świecie. Poza Samsungiem, Apple'em, LG, Sony i Nokią na liście znalazło się aż 5 chińskich koncernów, które tym samym wypchnęły z zestawienia HTC. To w zasadzie nie powinno nikogo dziwić, bo ostatnio więcej smartfonów sprzedaje komis GSM znajdujący się na obrzeżach osiedla Biegonice w Nowym Sączu. Lista ostatnich sukcesów firmy prezentuje się następująco:

Obraz
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)