Tydzień w krzywym zwierciadle: plastikowy metal LG i ideał HTC

Tydzień w krzywym zwierciadle: plastikowy metal LG i ideał HTC
01.06.2014 03:03
Tydzień w krzywym zwierciadle: plastikowy metal LG i ideał HTC

Wygląda na to, że Samsung ze swoim plastikiem udającym skórę może się już schować, bo jego południowokoreański rywal sztukę udawania opanował do perfekcji.

Niespełna tydzień po wycieku prezentacji LG G3, doczekaliśmy się w końcu prezentacji LG G3. Poza ekranem dla osób z mikroskopem w oczach, producent jest dumny także z plastikowej obudowy imitującej metal. W pierwszej chwili pomyślałem:

"plastik imitujący metal? To się nie może udać". Okazuje się jednak, że wspomniany plastik w imitowaniu metalu jest bardzo skuteczny, bo nawet polski oddział LG dał się złapać i na chwilę po prezentacji umieścił na swojej stronie taką oto informację:

412080444914598822
Źródło zdjęć: © lg.com

À propos wycieków prezentacji: w sieci pojawiło się już kilka slajdów z zaplanowanego na 2 czerwca WWDC 2014, na których widać iPhone'a 6. Najbardziej interesujące są jednak plansze z logo nadchodzącego systemu iOS 8.

412080444914729894
Źródło zdjęć: © theverge.com

Wciąż nie wiadomo, co symbolizuje widoczne za ósemką tło. Teorii jest kilka: Apple uwierzył w to, że aktualizacja oprogramowania może wnieść wodoodporność, olał prośby użytkowników dotyczące nowych funkcji albo projektujący interfejs Jonathan Ive jeszcze bardziej popłynął z tematem. Moim zdaniem jednak producent daje nam do zrozumienia, że po poniedziałkowej konferencji możemy oczekiwać jedynie zwykłego lania wody.

HTC stworzyło właśnie produkt idealny w każdym calu. Jest ładny i niesamowicie oryginalny, lekki, długo pracuje nad jednym ładowaniu i - co najważniejsze - nie można mu zarzucić obecności słabego aparatu. Mowa oczywiście o świecącym pudełku do modelu One (E8).

Pudełko do modelu HTC One (M8)
Źródło zdjęć: © slashgear.com
Pudełko do modelu HTC One (M8)

Cena tego cacka w Azji ma oscylować w granicach równowartości 1500 zł. Do tego producent dokłada w gratisie smartfona HTC One (E8).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)