Tydzień w krzywym zwierciadle: Nokia by Microsoft i LG G3 (nie)mini

Tydzień w krzywym zwierciadle: Nokia by Microsoft i LG G3 (nie)mini

Tydzień w krzywym zwierciadle: Nokia by Microsoft i LG G3 (nie)mini
Miron Nurski
06.07.2014 01:30, aktualizacja: 06.07.2014 03:30

Najwidoczniej ktoś w Microsofcie zaliczył ostatnio bliskie spotkanie trzeciego stopnia z rozumem w głowie, bo zorientował się, że przejęcie Nokii tylko po to, by produkowane przez nią smartfony oznaczać własnym logo miałoby tyle samo sensu, co sprzedawanie rolexów z logo Tesco.

Czego by bowiem o Nokii nie mówić, to tylko dzięki wyrobionej przez nią marce Windows Phone w zestawieniu najpopularniejszych produktów na świecie może dziś dumnie walczyć o 82253890954130867302738472 miejsce z olejkiem do opalania dla Eskimosów i ognioodporną rozpałką do grilla. Na szczęście ostatecznie na nadchodzących słuchawkach znaleźć ma się napis "Nokia by Microsoft". Dobra, z tym pójściem po rozum do głowy trochę się rozpędziłem - "Rolex by Tesco" w dalszym ciągu brzmi głupio.

Do sieci wyciekły zdjęcia modelu LG G3 Beat, który - według przecieków i przewidywań lokalnych wróżbitów - w naszej części świata ma zadebiutować jako LG G3 mini. Jeśli wróżby się potwierdzą, smartfon z G-trójką wspólną będzie miał tylko nazwę, a mini okaże się co najwyżej poczucie umiaru człowieka, który wpadł na to, by do telefonu mającego być w założeniu kompaktowym wpakować 5-calowy ekran.

LG G3 Beat
LG G3 Beat© pcpop.com

Kilka dni temu jeden z pracowników Samsunga z nudów uderzył kilkakrotnie czołem w klawiaturę, a wygenerowany w ten sposób całkowicie losowy ciąg znaków prezentuje się następująco:

Galaxy Core Mini 4G, Galaxy S5 mini, Galaxy Core II, Galaxy Star 2, Galaxy Ace 4 i Galaxy Young 2.

Aby owoc jego pracy się nie zmarnował, Koreańczycy postanowili natychmiast rozszerzyć swoje portfolio o smartfony o takich nazwach. Nieoficjalnie mówi się, że ta nowatorska metoda przypisywania nazw kolejnym urządzeniom zastąpi dotychczasowe rozwiązanie.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)