Tydzień w krzywym zwierciadle: przebranżowienie Chińczyków i rozwiązanie problemu wystającego aparatu iPhone'a 6

Tydzień w krzywym zwierciadle: przebranżowienie Chińczyków i rozwiązanie problemu wystającego aparatu iPhone'a 6

Zmodyfikowane zdjęcie: Kitchen
Zmodyfikowane zdjęcie: Kitchen
Źródło zdjęć: © Shutterstock
Miron Nurski
20.09.2014 23:07, aktualizacja: 21.09.2014 01:07

Gdy latem 2010 roku wyszło na jaw, że iPhone 4 ma tendencję do gubienia zasięgu, Apple zwołał specjalną konferencję, podczas której przekonywał, że wszystkie telefony tak mają, a tak w ogóle, to z iPhone'em wszystko jest w porządku, tylko ludzie źle go trzymają. Lata minęły, ludzie o całej sprawie zapomnieli, a na rynku zdążył już zadebiutować kolejny iPhone. Wraz z nim nowy problem.

Tym problemem jest oczywiście wystający aparat, który szpeci całą konstrukcję.

iPhone 6
iPhone 6

Jak firma postanowiła się z tym uporać? Oczywiście po staremu. Na stronie Apple'a pojawił się już obrazek wyjaśniający, w jaki sposób trzymać telefon, by aparat nie wystawał.

iPhone 6
iPhone 6

Potwierdziły się plotki i spekulacje - Microsoft kupił Minecrafta za 2,5 miliarda dolarów. Kwota ta zdaje się być zaporowa, ale inwestycja może się bardzo szybko zwrócić. Gigant będzie mógł bowiem pakować do swoich flagowców ekrany o rozdzielczości 320 x 180. Skoro interfejs i tak jest kafelkowy, a jedna z nielicznych gier na Windows Phone'a polegać będzie na układaniu sześciennych klocków, to i tak się nikt nie kapnie.

Firmom Prestigio i Oppo na razie nie udało się odnieść zbyt wielkich sukcesów na rynku urządzeń mobilnych, ale być może lepiej pójdzie im na rynku akcesoriów kuchennych. Prestigio Grace to telefon o grubości 5,5 mm, który z powodzeniem zastąpi nóż, a Oppo N3 świetnie sprawdzi się jako wałek.

Oppo N3
Oppo N3© gsmarena.com

No, chyba że producent daje nam po prostu do zrozumienia, że chce swoich klientów zrobić w wała...

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)