Tydzień w krzywym zwierciadle: filmy Samsunga i piekło perfekcjonisty

Tydzień w krzywym zwierciadle: filmy Samsunga i piekło perfekcjonisty

Zmodyfikowane zdjęcie: Camera operator
Zmodyfikowane zdjęcie: Camera operator
Źródło zdjęć: © Shutterstock
Miron Nurski
15.11.2014 23:29, aktualizacja: 16.11.2014 00:29

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że wkrótce Samsung uruchomi nową platformę wideo, która rzuci wyzwanie YouTube'owi oraz Netflixowi.

Użytkownicy południowokoreańskich smartfonów i tabletów znajdą w niej ekskluzywne materiały przygotowane na zlecenie Samsunga. Podobno trwają już zaawansowane prace nad filmami "Charlie i fabryka plastiku", "Przeminęło z lagiem", "Patentowe wojny" oraz "Jobs II". Dedykowana aplikacja została przygotowana w taki sposób, by widzowi nie umknął żaden moment filmu; wideo będzie odtwarzane klatka po klatce...

Microsoft zaprezentował nowego smartfona, za którym stoi hasło 5x5x5, co odnosi się do 5-calowej przekątnej ekranu i dwóch 5-megapikselowych aparatów. Firma postanowiła go jednak nazwać Lumia 535 i tu pojawiają się dwie teorie: albo Microsoftowi nie jest obce pojęcie "piekło perfekcjonisty" i zrobił to na złość pedantom, albo - co bardziej prawdopodobne - Half-Life 3 potwierdzony!

Microsoft Lumia 535
Microsoft Lumia 535

Miejsce akcji: Chiny. Czas akcji: wtorek 11 listopada. Młody programista wychodzi na ulicę i oświadcza się swej ukochanej w samym środku serca zbudowanego z 99 nierozpakowanych iPhone'ów, na zakup których pieniądze odkładał przez 2 lata i dostaje kosza. Informacja momentalnie obiega świat, dzięki czemu wszyscy ludzie na tej planecie żyją w złudnym przekonaniu, że cokolwiek by się nie działo, w tym tygodniu już nikomu, ale to nikomu nie uda się zrobić niczego głupszego. Wtem pojawia się Sharp i udowadnia wszystkim, że się mylili pakując w ekran o przekątnej 4,1 cala rozdzielczość 2560 x 1600 pikseli.

Obraz
© techon.nikkeibp.co.jp
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)