Tydzień w krzywym zwierciadle: iPhone bez pasków i smartfon BlackBerry z Androidem

Tydzień w krzywym zwierciadle: iPhone bez pasków i smartfon BlackBerry z Androidem

Koniec romansu BlackBerry z Androidem?
Koniec romansu BlackBerry z Androidem?
Źródło zdjęć: © Shutterstock
Miron Nurski
28.06.2015 15:53, aktualizacja: 28.06.2015 17:53

Sporo wody w Wiśle musiało upłynąć, ale ktoś w Apple'u zorientował się w końcu, że na Nobla w dziedzinie wzornictwa przemysłowego i wpisanie na listę designerskich cudów świata za "przyozdobienie" (hehe) iPhone'a 6 kontrastującymi z obudową paskami już raczej nie ma co liczyć.

iPhone 6
iPhone 6

Wieść gminna niesie, że Apple opatentował właśnie plastik, który wygląda jak metal. Co prawda oficjalnie nie wiadomo, co to może oznaczać, ale istnieją spore szanse na to, że kolejny iPhone będzie wyglądał tak...

Obraz

... albo tak:

Obraz

Jeśli ma się mocno rozbudowane portfolio produktów, kluczem do sukcesu jest jasne nazewnictwo. W zasadzie nie mam pojęcia, czy taka zasada faktycznie istnieje, bo właśnie ją wymyśliłem, ale jej skuteczność będziemy mogli zweryfikować po wynikach sprzedaży najnowszego smartfona LG, który nazywa się jak opaska dla graczy.

LG band Play
LG band Play© LG

Zła wiadomość dla wszystkich trzech fanów BlackBerry, którzy z utęsknieniem wyczekują kanadyjskiego smartfona z Androidem. CEO firmy oficjalnie zdementował krążące po internetach plotki mówiąc, że jeśli ktoś naprawdę liczy na takie urządzenie, to powinien się pieprznąć w łeb czymś ciężkim, bo równie prawdopodobne jest to, że telefony zaczną rosnąć na drzewach. No dobra, użył bardziej dyplomatycznego sformułowania "jeśli znajdziemy sposób na zbudowanie bezpiecznego smartfona z Androidem, to go zrobimy", ale w sumie na jedno wychodzi.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)