Tydzień w krzywym zwierciadle: problemy, których dałoby się uniknąć dzięki przegrzewającym się smartfonom

Tydzień w krzywym zwierciadle: problemy, których dałoby się uniknąć dzięki przegrzewającym się smartfonom

Ogień
Ogień
Źródło zdjęć: © Shutterstock
Miron Nurski
21.06.2015 19:21, aktualizacja: 21.06.2015 21:21

Jako że przytaczanie kolejnych żartów na temat telefonów ze Snapdragonem 810 nie ma większego sensu, bo i tak bym je wszystkie spalił, dziś podejdziemy do tematu na poważnie. Sprawdźmy, jakim problemom dałoby się zapobiec, gdyby przegrzewające się smartfony były powszechniejsze.

Maślane problemy pierwszego świata

Trudności z rozsmarowaniem masła to jeden z koronnych argumentów fanboyów margaryny. Sam Adaś Miauczyński "zawsze skrobie i zawsze słyszy, że trzeba skrobać". A przecież rozwiązanie problemu jest na wyciągnięcie ręki.

Obraz
© "Dzień świra"

Termoloki? Na co komu termoloki?

Jeśli komuś marzą się kręcone włosy, do niedawna miał dwie opcje: zainwestowanie w termoloki lub lokówkę albo wizytę u fryzjera. Pierwsza wiąże się jednak ze sporym niebezpieczeństwem, o czym swego czasu przestrzegał Fakt.

Obraz
© komediowo.pl

Czasy się jednak zmieniły, bo dziś w sklepach można znaleźć odpowiednio wyprofilowane narzędzia, które nie wymagają ryzykownego gotowania, bo są termicznie samowystarczalne.

Zmodyfikowane zdjęcie: Kręcone włosy
Zmodyfikowane zdjęcie: Kręcone włosy© Shutterstock

Grillujemy

Jak mówi stare polskie przysłowie... a nie, właściwie chyba nie ma żadnego polskiego przysłowia mówiącego o tym, jak ciężko jest rozpalić grilla. Dziwna sprawa, bo problem jest poważny, choć można łatwo się z nim uporać.

Zmodyfikowane zdjęcia: 1, 2, 3 i 4
Zmodyfikowane zdjęcia: 1, 2, 3 i 4© Shutterstock

Jak herbata, to tylko ze Snapdragonem 810

Po raz kolejny podeprzyjmy się mrożącą krew w żyłach historią z Faktu.

Obraz
© deser.pl

Cóż, szkoda faceta, bo wygląda teraz jak skrzyżowanie mumii z piratem, ale jeśli ktoś w XXI wieku wciąż korzysta z czajnika, to sam jest sobie winien. Ja wrzątek robię tak:

Xperia Z3+
Xperia Z3+

Powiedz "nie" zimie

Od czasu marcowych targów MWC 2014 na rynek trafia coraz więcej smartfonów ze Snapdragonem 810, a temperatury w naszej części świata nieustannie rosną. Przypadek? Nie sądzę.

Zmodyfikowane zdjęcia: 1 i 2
Zmodyfikowane zdjęcia: 1 i 2© Shutterstock

Konkurs

Temat nie został przeze mnie wyczerpany, bo zastosowań przegrzewających się smartfonów jest mnóstwo. Dlatego też razem z naszym partnerem - RTV Euro AGD - przygotowaliśmy szybki konkurs, w którym do zgarnięcia będzie bynajmniej nieprzegrzewający się smartfon firmy Wiko, a konkretnie model Getaway.

Wiko Getaway
Wiko Getaway

Zadanie jest proste: napiszcie nam w komentarzu, jakie Wy macie pomysł na wykorzystanie ponadprzeciętnie gorących telefonów. Oczywiście opis może być urozmaicony memem, komiksem czy inną formą artystyczną. Swoje pomysły możecie zamieszczać do jutra (22 czerwca) do godziny 18:00. Do wtorku (23 czerwca) wybierzemy zaś najciekawszą i najzabawniejszą naszym zdaniem odpowiedź, której autora nagrodzimy wspomnianym smartfonem.

PS Pamiętajcie, aby komentarzy nie zamieszczać anonimowo, lecz zawrzeć w profilu adres e-mail, przez który skontaktujemy się ze zwycięzcą.

Tekst powstał we współpracy z

Obraz
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)