Tylko 40 tys. sprzedanych Windows Phone'ów pierwszego dnia?

Strona głównaTylko 40 tys. sprzedanych Windows Phone'ów pierwszego dnia?
11.11.2010 14:12
Widnows Phone 7
Widnows Phone 7
Mateusz Żołyniak
Mateusz Żołyniak

Ciekawe wieści dochodzą do nas zza Oceanu. Według The Street w ciągu pierwszego dnia oficjalnej dostępności telefonów z Windows Phone 7 sprzedano jedynie około 40 tys. tych smartfonów.

W Stanach komórki z Windows Phone 7 dostępne są obecnie w ofercie dwóch operatorów - AT&T oraz T-Mobile US - i są to odpowiednio: HTC Surround, Samsung Focus oraz HTC HD7. Wkrótce do sprzedaży na amerykańskim rynku wejdą także LG Optimus 7 oraz HTC 7 Pro, który trafi na wyłączność do sieci Sprint.

Co prawda, ani Microsoft, ani operatorzy nie skomentowali jeszcze sprzedaży smartfonów z WP7, ale pewne jest to, że nowy system Microsoftu nie wzbudza jeszcze takiego zainteresowania jak Android czy iOS. Dlatego też stosunkowo mała liczba sprzedanych egzemplarzy telefonów z nowym OS-em nie powinna nikogo dziwić.

Zapewne zmieni się to w ciągu najbliższych miesięcy - użytkownicy przyzwyczają się do zupełnie nowej platformy Microsoftu, a sam system będzie zbierał pochlebne opinie klientów.

Oczywiście, może okazać się, że doniesienia te nie są prawdziwe, a modele z Windows Phone 7 sprzedały się w dużo większej liczbie. Nie można także wykluczyć faktu, że ilość dostępnych sztuk nowych komórek była mocno ograniczona.

Jak Wy myślicie? Czy Widnows Phone 7 przekona jednak do siebie użytkowników?

Źródło: Unwired View

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)