Ubisoft obniża cenę Assassin's Creed Pirates

Ubisoft obniża cenę Assassin's Creed Pirates
11.02.2014 22:52
Ubisoft obniża cenę Assassin's Creed Pirates
Zbigniew Kowal
Zbigniew Kowal

Malkontenci mówią, że w życiu pewne są tylko dwie rzeczy: śmierć i obniżki na gry w App Store. Prędzej czy później bowiem cena każdej dużej premiery spada o kilka euro. Wydany w grudniu 2013 roku Assassin's Creed Pirates jest teraz dostępny w rozsądnej cenie.

W Assassin's Creed Pirates gracz wciela się w postać Alonza Batilla, młodego kapitana, który stara się odnaleźć legendarny skarb La Buse’a. Główna kampania pozwala rozegrać 50 misji, w których ważną rolę odgrywa umiejętność kompletowania załogi oraz kupowania niezbędnych ulepszeń dla okrętu.

Najwięcej czasu spędza się jednak na otwartym morzu, gdzie toczy się pojedynki morskie z innymi piratami. Duża liczba dział oraz umiejętność w manewrowaniu statkiem to podstawa sukcesu. Pokonanie takiej gwiazdy pirackiego rzemiosła jak Czarnobrody wymaga sporo cierpliwości. Zadania nie ułatwiają również zmienne warunki pogodowe, które wpływają na przebieg pojedynków.

412077700396942246

Najmocniejszą stroną tytułu Ubisoftu jest trójwymiarowa grafika. Obok Sid Meiers Pirates to jedna z najładniejszych gier poświęconych piratom na rynku mobilnym. Optymalizacja kodu nie udała się jednak perfekcyjnie. Producent informuje bowiem, że aplikacja może sprawiać problemy na urządzeniach starszych niż iPhone 4S.

W dniu premiery Francuzi żądali za grę 4,49 euro, co z pewnością odstraszyło wielu miłośników pirackich przygód. Teraz Assassin's Creed Pirates można kupić za 2,69 euro. Jest to cena adekwatna do rozrywki. Promocja ma charakter czasowy, warto wiec się pospieszyć z decyzją o ewentualnym zakupie.

Assassin's Creed Pirates -- Naval Combat Trailer

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)