Uchwyt samochodowy Cygnett Dashview

Uchwyt samochodowy Cygnett Dashview

Uchwyt samochodowy Cygnett Dashview
Zbyszek Kowal
12.05.2012 11:21, aktualizacja: 12.05.2012 13:21

Cygnett przedstawia wygodny uchwyt samochodowy Dashview, kompatybilny z popularnymi smartfonami, takimi jak iPhone, Samsung Galaxy II czy różne modele HTC, oraz innymi urządzeniami mobilnymi, np. GPS, MP3 o rozmiarach do 80 mm szerokości.

Uchwyt samochodowy Cygnett to praktyczny gadżet, który dobrze sprawdzi się podczas codziennych podróży samochodowych czy dłuższych wycieczek. Urządzenie można łatwo przymocować do przedniej szyby za pomocą przyssawki, która stabilnie przylega do powierzchni niezależnie od warunków pogodowych – silnego słońca czy mrozu.

Obraz

Dashview pozwala umieścić smartfon, GPS lub odtwarzacz MP3 w zasięgu wzroku oraz dostosować ich kąt położenia do indywidualnych preferencji. Umożliwia to łatwą nawigację oraz wygodne wykorzystywanie funkcji urządzeń. Dzięki gadżetowi Cygnett można bezpiecznie prowadzić rozmowy telefoniczne, zapoznać się z mapą prezentowaną przez GPS czy rozerwać się w drodze, słuchając ulubionej muzyki.

Dodatkowo zapewnia on bezpośredni dostęp do wszystkich wejść i portów urządzeń, które można bezproblemowo podłączyć do ładowania lub samochodowych głośników. Dashview to praktyczne akcesorium, które ułatwia wykorzystanie urządzeń mobilnych w samochodzie, a jednocześnie umożliwia kierowcom zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas jazdy. Koszt zakupu to 50 złotych.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)