Udaremniono szokujący przemyt iPhone'ów

Fot. WikiCommons by Amit Moscovich
Fot. WikiCommons by Amit Moscovich
Paweł Żmuda

25.01.2011 15:01, aktual.: 25.01.2011 16:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Posiadanie dwóch telefonów komórkowych nie dziwi dziś już nikogo, jednak 44 urządzenia to całkiem sporo. Właśnie tyle iPhone'ów 4 chciała przemycić do Izraela kobieta wracająca z "wakacji" w Londynie. Niestety, służby celne udaremniły całą operację. Gdzie przemytniczka ukryła telefony?

Celnicy pracujący na lotnisku Ben-Gurion International Airport w Tel Awiwie poinformowali właśnie o spektakularnym sukcesie. Sześćdziesięciolatka była ubrana w tradycyjny strój z epoki gregoriańskiej, który wzbudził zainteresowanie mundurowych. Uwagę zwracały również trudności z poruszaniem.

Kobieta powiedziała celnikom, że nie czuje się najlepiej. Nieugięte władze nakazały jej przejście przez bramkę lotniskowego skanera. Wyniki kontroli okazały się zaskakujące - problemy z poruszaniem spowodowane były przez 44 smartfony umieszczone pod pończochami.

Władze przyzwyczajone do przemytu papierosów, narkotyków, a nawet broni i zwierząt musiały być nieźle zaskoczone. Znienawidzone skanery czasem nie są takie złe. Szkoda tylko potencjalnych kupujących...

Źródło: chipchick

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także