Ukraina XXL: Play wprowadza nowy pakiet dla Ukraińców i nie tylko

Ukraina XXL: Play wprowadza nowy pakiet dla Ukraińców i nie tylko

Nowa oferta w sieci Play
Nowa oferta w sieci Play
Źródło zdjęć: © Unsplash.com
07.08.2022 11:29, aktualizacja: 07.08.2022 16:56

Nowa oferta Ukraina XXL skierowana jest zarówno do Ukraińców przebywających na terenie Polski, jak i Polaków kontaktujących się z Ukrainą.

Szacuje się, że od początku wojny z Rosją do Polski przybyło ponad 5,2 mln obywateli Ukrainy. Kilka mln również powróciło do ojczyzny. Wszelka pomoc nadal jest bardzo potrzebna i operator sieci komórkowej Play również chce dołożyć kolejną cegiełkę.

Pakiety "Ukraina" zostały wprowadzone przez Play już kilka tygodni temu. To oferta skierowana dla klientów korzystających z telefonów na kartę, w ramach której dzwoniący mogą wykorzystać pakiet nawet 1000 minut na połączenia z telefonami w sieciach Kyivstar, Vodafone i lifecell. Dodatkowo klienci mogą korzystać również z nielimitowanych SMS-ów i połączeń w Polsce. Nowy pakiet "Ukraina XXL" wprowadza dodatkowe korzyści:

  • 1000 minut do Ukrainy (sieci Kyivstar, Vodafone i lifecell)
  • nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich w Polsce
  • nawet do 40 GB internetu w Polsce
  • dodatkowe 10 GB internetu na Viber i Messenger
  • 365 dni ważności konta (po aktywacji jak i odnowieniu pakietu)

Oferta "Ukraina XXL" dostępna jest w cenie 40 zł miesięcznie. Może zostać aktywowana w aplikacji Play24 lub za pomocą kodów:

  • *111*1217*1# w taryfach Play na Kartę, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA i Play na Kartę Lubię to!
  • *111*1218*1# w taryfie Internet na Kartę 2.0
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie