Ultramobilny głośnik do iPhone’a i iPoda

Ultramobilny głośnik do iPhone’a i iPoda
Zbyszek Kowal

07.10.2011 08:39, aktual.: 07.10.2011 10:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Altec Lansing, innowator w dziedzinie audio, wprowadził zestawy głośnikowe inMotion iMT630 Classic i Sport do iPhone’a i iPoda. Nowe głośniki to ultramobilne rozwiązanie audio dla osób prowadzących aktywny tryb życia, pragnących jednocześnie cieszyć się doskonałej jakości dźwiękiem.

Altec Lansing, innowator w dziedzinie audio, wprowadził zestawy głośnikowe inMotion [sup] [/sup]iMT630 Classic i Sport do iPhone’a i iPoda. Nowe głośniki to ultramobilne rozwiązanie audio dla osób prowadzących aktywny tryb życia, pragnących jednocześnie cieszyć się doskonałej jakości dźwiękiem.

Dzięki akumulatorowi iMT630 jest łatwiejszy do przenoszenia czy to z pokoju do pokoju, czy na plażę podczas rodzinnych wakacji. Poza dobrym designem i brzmieniem głośnikowi iMT630 nigdy nie brakuje beatu, wyróżnia się niesamowitą jakością dostarczanego dźwięku gdziekolwiek rzuci go los.

Potrzeby użytkowników urządzeń audio są odzwierciedleniem ich wyjątkowego gustu, a inMotion iMT630 synchronizuje osobowość słuchacza z jego stylem życia. Jest idealnym połączeniem formy i funkcji, bez względu na to, czy stanowi statyczny element wystroju wnętrza, czy nakręca imprezę. Dzięki zastosowaniu inżynierii dźwięku ten przemyślany, przenośny model staje się czymś więcej niż tylko stacją dokująca do iPhone’a lub iPoda, jest osobistym gadżetem pomocnym w życiu – mówi Steve Schlangen, Senior Product Manager w Altec Lansing.

Pomimo niewielkich gabarytów iMT630 zapewnia  czysty i precyzyjny dźwięk nawet przy maksymalnej głośności. Obojętne czy użytkownik relaksuje się w domu, czy bawi na zewnątrz, może korzystać z świetnej jakości dźwięku oraz mocnego basu dostarczanego przez dwa 2-calowe głośniki, które dają pełny efekt stereo. Urządzenie udowadnia, że stylistyka nie musi być oferowana kosztem wydajności. Głośnik posiada opływowy kształt i zaokrąglone rogi. Jest dostępny w trzech kolorach dla zaspokojenia indywidualnych preferencji użytkowników.

inMotion iMT630 Classic ma ponadczasowy czarny kolor, natomiast inMotion iMT630 Sport można kupić w kolorze czerwonym lub morskim. Kompaktowy, przenośny iMT630 bez problemu dostosowuje się do aktywnego stylu życia użytkownika. Akumulator litowo-jonowy pozwala na słuchanie muzyki bez stałego zasilania przez prawie siedem godzin.

Dołączony do zestawu bezprzewodowy pilot umożliwia sterowanie muzyką z drugiego końca pokoju. Posiadacze urządzenia mogą również zarządzać muzyką dzięki panelowi kontrolnemu na głośniku. Podczas słuchania muzyki z rodziną lub zabawy z sąsiadami na patio iMT630 daje możliwość również innym słuchania ich ulubionej muzyki przez podłączenie ich odtwarzaczy do głośnika za pomocą dodatkowego gniazda wejściowego jack.

Użytkownicy iMT630 mogą korzystać z aplikacji Altec Lansing iOS, która oferuje funkcje Music Mood App i Alarm Rock App. Korektor graficzny Mood Music (EQ) umożliwia regulację dźwięku w zależności od preferencji użytkownika. Zarówno podstawowe parametry, jak i bardziej zaawansowane ustawienia dźwięku, możliwe dzięki siedmiozakresowemu korektorowi graficznemu, mogą być zapisane. Aplikacja oferuje także zestaw różnych odgłosów otoczenia, można relaksować się przy wielu spokojnych dźwiękach, m.in. palącego się kominka, uspokajającego szumu rzeki, plaży lub wiatru górskiego.

Aplikacja Rock Alarm oprócz zegara cyfrowego zapewnia w pełni funkcjonalny alarm z powiększonym przyciskiem drzemki. Użytkownicy mogą  wybrać swoje ulubione pliki muzyczne i piosenki, przy których będą budzić się lub spać.  Jednocześnie możliwe jest korzystanie z w pełni konfigurowalnego interfejsu, który sprosta nawet najbardziej eklektycznemu gustowi.

Więcej na www.kontel.pl. Produkt jest dostępny w dystrybucji KONTEL-TELECOM i AB SA. Cena brutto: 569 zł.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)