Ulubiona opaska Polaków wraca. Oto Xiaomi Mi Smart Band 6

Ulubiona opaska Polaków wraca. Oto Xiaomi Mi Smart Band 6

Ulubiona opaska Polaków wraca. Oto Xiaomi Mi Smart Band 6
29.03.2021 15:24, aktualizacja: 29.03.2021 18:17

Sześć kolorów pasków, nowy wyświetlacz i stara, niezbyt wygórowana cena. Przynajmniej ta w euro, bo na polską musimy jeszcze poczekać.

Kiedy Xiaomi Mi Smart Band 5 trafiał niecały rok temu na polski rynek, kosztował 179 zł. Niska cena okazała się strzałem w dziesiątkę i prostą drogą do serc polskich konsumentów. Wszystko wskazuje na to, że Xiaomi zamierza powtórzyć tę drogę, wyceniając Xiaomi Mi Smart Band 6 na niecałe 45 euro (ok. 210 zł). Będzie zatem drożej, ale niewiele. Co dostaniemy w zamian?

Najważniejsze - 1,56-calowy wyświetlacz dotykowy AMOLED, który wyświetla 326 pikseli na cal i – zdaniem producenta - ma około 50 proc. więcej miejsca na informacje niż jego poprzednik.

Sam ekran ma obsłużyć konfigurowalne tarcze – Xiaomi obiecuje ponad 60 motywów. Na tym wyliczanka się nie kończy. Xiaomi Mi Smart Band 6 otrzyma 30 typów treningu, sam wykryje sześć popularnych aktywności , zarejestruje ich statystyki i włącza do dziennika aktywności.

Xiaomi Mi Smart Band 6
Xiaomi Mi Smart Band 6

Nie zabraknie również opcji związanych ze zdrowiem. Mi Smart Band 6 zmierzy natlenienie krwi, monitoruje tętno, śledzi sen czy drzemki, cykle, w tym REM i jakość oddychania. Ponadto ma funkcję monitorowania stresu i ma pomóc zrelaksować się za pomocą ćwiczeń oddechowych.

Xiaomi zarzeka się, że Mi Smart Band 6 będzie nieprzerwanie działał przez 14 dni na jednym ładowaniu. Do tego ma certyfikat do 5 ATM wodoodporności, a więc nie ma problemu z szybkim prysznicem ani amatorskim nurkowaniem.

Polska cena nie jest jeszcze znana.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)