Update Fat Jump, czyli nowe możliwości skaczącego ogórka!

Strona głównaUpdate Fat Jump, czyli nowe możliwości skaczącego ogórka!
06.01.2012 09:27
Update Fat Jump, czyli nowe możliwości skaczącego ogórka!
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Już od wczoraj w App Store dostępna jest aktualizacja gry zręcznościowej Fat Jump autorstwa polskiego studia SID ON. Wersja 1.1 ma za zadanie uatrakcyjnić rozgrywkę i jeszcze bardziej niż dotychczas wciągnąć użytkownika w świat sympatycznego skaczącego ogórka zwanego Green Hero.

Najciekawsze dla fanów Fat Jump zmiany zaszły w oprawie dźwiękowej. Po instalacji aktualizacji Green Hero zaczyna wydawać niesamowite odgłosy w momencie, w którym przesadzi z niezdrowym jedzeniem. Pojawiające się w grze potwory również mogą zaskoczyć graczy ciekawymi dźwiękami.

Pozytywne recenzje i komentarze, które napłynęły do nas po debiucie “Fat Jump”, sprawiły, że uwierzyliśmy, iż stworzona przez nas gra może zyskać równie dużą popularność jak Doodle Jump czy Icy Tower. Pierwsza z serii planowanych aktualizacji wprowadza szereg dodatkowych atrakcji dla użytkowników. Liczymy, że podniosą one jeszcze bardziej poziom satysfakcji i zadowolenia z gry – mówi Jacek Bugajski, Creative Director firmy SID ON.

W wersji 1.1 do gry wprowadzona została również pauza. Kiedy użytkownik celowo lub przez przypadek naciśnie przycisk powodujący zamknięcie aplikacji, Fat Jump automatycznie się zatrzymuje, nie powodując utraty dotychczasowego rezultatu. Wyższą satysfakcję z gry powinny pomóc osiągnąć fanom gry studia SID ON również nowe achievementy i powerupy. Grę można pobrać za 0,79 euro z App Store.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)