Urodzinowa promocja Let’s Create Pottery

Urodzinowa promocja Let’s Create Pottery
Zbyszek Kowal

17.07.2012 10:39, aktual.: 17.07.2012 12:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bardzo mało jest polskich aplikacji, które mogą poszczycić się ponad 3 milionami pobrań. Let’s Create Pottery to jedna z nich. O wyjątkowości gry Infinite Dreams możecie przekonać się sami, korzystając z urodzinowej promocji.

Let’s Create Pottery pojawiło się na rynku ponad dwa lata temu i od tamtej pory cały czas cieszy się niegasnącą popularnością wśród użytkowników smartfonów. Zgodnie z informacjami podanymi przez producenta tytuł ten został pobrany już ponad 3 miliony razy. Gratulujemy tak dobrego wyniku.

Aplikacja gliwickiego studia to niecodzienny pomysł na wykorzystanie dotykowego ekranu do zabawy w tworzenie glinianych dzbanków. Użytkownik może wymodelować pożądany kształt, wypalić go w piecu, a następnie przyozdobić niezliczoną ilością wzorków, tworząc niesamowite kreacje.

Z okazji okrągłej rocznicy wydania Infinite Dreams postanowiło przecenić Let’s Create! Pottery z 5 dol. na 99 centów. Grę możecie pobrać w promocyjnej cenie z App Store i Google Play. Stworzone za pomocą aplikacji dzieła sztuki można publikować na specjalnie przygotowanej w tym celu witrynie społecznościowej.

Źródło: Infinite Dreams

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)