Urodziny Auchan z promocją darmowego Internetu od FreeM

Urodziny Auchan z promocją darmowego Internetu od FreeM

Auchan, Samsung i Internet
Auchan, Samsung i Internet
Kira Czarczyńska
13.05.2011 21:00, aktualizacja: 13.05.2011 23:00

Piętnaste urodziny sieci marketów Auchan stały się okazją do promowania darmowego Internetu. Z ich okazji właśnie, w ofercie znalazł się telefon dotykowy z kartą FreeM, co łącznie daje wygodny i tani zestaw do mobilnego korzystania z Globalnej Sieci.

Firma InMobile poinformowała o rozpoczęciu promocji bezpłatnego dostępu do Internetu wśród klientów sklepów Auchan. Z okazji piętnastolecia istnienia sieci sklepów Auchan w Polsce, klienci mogą nabyć telefon z dotykowym ekranem, wraz z kartą FreeM, w atrakcyjnej cenie 249 zł.

Proponowany telefon nie został wymieniony z nazwy, ze stron Auchan można jednak wywnioskować, że chodzi najprawdopodobniej o aparat Samsung Corby, z funkcjami ułatwiającymi korzystanie z serwisów społecznościowych.

Telefon oferuje bezpośredni dostęp do portali społecznościowych - pozwala na aktualizowanie naszego statusu, a także sprawdzania statusów znajomych na portalach Facebook, MySpace i Twitter dzięki prostej funkcji wysyłania wiadomości - Pop-up SNS

FreeM pozwala na bezpłatne przeglądanie Internetu i przesyłanie plików. Warunkiem korzystania z bezpłatnego surfowania w Sieci jest obejrzenie bloku reklam - co 500 kB pobranych danych, co odpowiada np. 30 odsłonom mobilnej wersji Facebooka. Sugerowane przez operatora strony są całkowicie darmowe, pozostałe natomiast wówczas, kiedy nie przekroczymy 10 MB dziennego limitu transferu.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)