Usuwamy uciążliwy komunikat: "Cofnij wpisywanie"

Usuwamy uciążliwy komunikat: "Cofnij wpisywanie"

komunikat
komunikat
Krystian Bezdzietny
03.10.2010 09:55, aktualizacja: 03.10.2010 11:55

Kojarzycie tę plakietkę w iPhonie zaprezentowaną wyżej na screenie? Czy funkcjonalność, jaką ona oferuje (cofnięcie wpisywania), kiedykolwiek Wam się przydała? Mnie nie, a wyskakujące okno podczas każdego potrząśnięcia telefonem solidnie irytuje, pewnie nie tylko mnie. Jak więc szybko usunąć dany komunikat? Należy zainstalować ShakeToUndo Killer.

ShakeToUndo Killer jest nie tyle osobną aplikacją, co dodatkiem do programu SBSettings, z którego poziomu możemy zarządzać sporą częścią funkcji iPhone'a. Po ściągnięciu ShakeToUndo Killer w SBSettings pojawi się dodatkowa plakietka, której aktywowanie spowoduje, że nie ujrzymy więcej uciążliwego "cofania wpisywania". Komunikat można z powrotem przywrócić poprzez ekspresową dezaktywację dodatku w panelu SBSettings. Każdą zmianę należy zakończyć respringiem bądź zrestartowaniem iPhone'a.

Aplikacja ShakeToUndo Killer dostępna jest za darmo w Cydii, w repozytorium BigBoss. Oczywiście do poprawnego działania dodatku wymagane jest zainstalowanie SBSettings.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)