Uwaga na fałszywego Counter Strike’a!

Uwaga na fałszywego Counter Strike’a!
Zbyszek Kowal

13.03.2012 19:06, aktual.: 13.03.2012 20:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Apple właśnie zaliczył największą wpadkę w historii działania App Store’a! Uważajcie na pnącego się w górę rankingów Counter Strike’a – ta gra nie ma nic wspólnego z produktem Valve. Najgorsze jest to, że nikt w Cupertino nie reaguje na problem!

Dzisiaj po południu bardzo zdziwiłem się, gdy zobaczyłem ikonkę Counter Strike’a w App Store. Jedna z moich ulubionych gier na iOS-a? Tak po cichu opublikowana, bez zapowiedzi, bez filmików? Zbadałem temat dokładniej. Pomimo opisu w iTunes mówiącego, że jest to „oryginalna wersja 1.6” oraz zachęcających obrazków, gra okazuje się mierną podróbką!

Obraz

Na szczęście o trefnym towarze informują inni gracze w swoich jednogwiazdkowych recenzjach aplikacji. Nie tylko w polskim App Store, ale również we wszystkich krajach na świecie. Najśmieszniejsze jest jednak to, że aplikacja od Top Best Adult Entertainment pnie się w górę we wszystkich sklepach Apple’a. Nabrać dały się już tysiące graczy!

Przestrzegamy zatem przed nieudanym zakupem. Bezpośredni link do App Store’a publikujemy tylko ku przestrodze. Ciekawe, kiedy zareaguje Apple. Jak gra prześlizgnęła się przez proces akceptacji? Czy firma z Cupertino nie panuje już nad ogromem zgłaszanych aktualizacji oraz nowych gier?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)