Uwaga na naciągaczy - hieny już żerują na tragedii

Uwaga na naciągaczy - hieny już żerują na tragedii
Kira Czarczyńska

11.04.2010 14:30, aktual.: 11.04.2010 16:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak widać granice przyzwoitości są zdaniem niektórych osób bardzo, bardzo szerokie. Już w kilka godzin po wczorajszej tragicznej w skutkach katastrofie samolotu prezydenckiego, w Internecie pojawili się pierwsi cwaniacy chcący zarobić na naszych sumieniach.

Na naszą - jako komórkomanii - uwagę, zasługuje szczególnie jeden...

Na naszą - jako komórkomanii - uwagę, zasługuje szczególnie jeden...

Serwis internetowy ZlozKondolencje.pl

Pierwszy raz natknęłam się na niego już wczoraj około południa. Właściciele tego serwisu proponują zamieszczenie w ich księdze kondolencji i wyrazów współczucia dla rodzin ofiar wczorajszego wypadku w Rosji. Jeżeli chcemy, możemy też opłacić SMS-em wydrukowanie naszego wpisu i umieszczenie go przed Pałacem Prezydenckim.

Koszt tej usługi wynosi, bagatela, 25 zł netto - czyli 30,50 zł brutto.

Ta informacja jest jednak podana na samym dole strony, niewielkimi literami, a żeby ją przeczytać trzeba nawet w rozdzielczości 1280x800 przy duży monitorze - przewinąć stronę do samego końca. Zapewne mało kto to robi, ponieważ na tej samej stronie, w miejscu świetnie widocznym i wielkimi literami, widoczna jest tylko zachęta do wysłania wiadomości SMS i wpisania kodu.

Uczulamy na podobne serwisy, ponieważ pewne niemal jest, że pojawi się ich więcej. Jeśli zamierzacie wysłać SMS-a, bardzo dokładnie sprawdźcie najpierw, ile będzie was kosztował...

Źródło: internet

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)