Na mrozie zamiast palca użyj nosa, aby zadzwonić do znajomego

Strona głównaNa mrozie zamiast palca użyj nosa, aby zadzwonić do znajomego
26.12.2010 17:16
Na mrozie zamiast palca użyj nosa, aby zadzwonić do znajomego
Krystian Bezdzietny
Krystian Bezdzietny

O tym, że Apple stworzył najprostszy system mobilny dla smartfonów, nie trzeba nikogo przekonywać. Jednak deweloperzy aplikacji dla iOS wychodzą z założenia, że korzystanie z tej platformy wciąż trzeba ułatwiać. Powstała więc aplikacja NoseDial, dzięki której można wykonywać połączenia... nosem.

Wiadomo, że na mrozie nie każdemu chce się wyciągać ręce z kieszeni, aby zadzwonić do kolegi Y czy koleżanki X. Wobec tego albo rezygnujemy z połączenia, albo wyciągamy ręce z kieszeni, albo obsługujemy ekran nosem, co mnie też się często zdarza. Dla takich właśnie użytkowników powstała NoseDial.

Aplikacja ma ogromne "przyciski" z naszymi kontaktami, dzięki czemu trudno o pomylenie kontaktów, gdy wybieramy je nosem. Dotknięcie wspomnianej plakietki z kontaktem automatycznie spowoduje zainicjowanie połączenia. O jego zakończenie nie ma co się martwic, ponieważ przycisk Zakończ jest dostatecznie duży.

Aplikacja NoseDial dostępna jest w App Store za 0,79 euro. Pozycja idealna na panujące za oknami mrozy, choć obsługiwanie smartfona nosem może być nieestetyczne.

Źródło: iSpazio

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)