Użytkownicy Androida wolą iPada od tabletów z Honeycomb

Użytkownicy Androida wolą iPada od tabletów z Honeycomb

Użytkownicy Androida wolą iPada od tabletów z Honeycomb
Zbyszek Kowal
10.07.2011 14:23, aktualizacja: 10.07.2011 16:23

Zaskakujące wieści docierają do nas zza oceanu. Według analityków z Wall Street znakomita większość użytkowników telefonów z Androidem na pokładzie jako tablet wybiera iPada. Dobry znak na dominację Apple’a w tym segmencie rynku?

O tym że iPad jest rozchwytywany i że od dawna prowadzi w rankingu najpopularniejszych tabletów wiadomo nie od dziś. Jednakże informacje o tym, że nawet użytkownicy Androidów wolą urządzenie Apple’a od tabletów z wgranym Honeycomb jest dość zadziwiająca.

Według Mike’a Walkleya tablety z Androidem na pokładzie mogą konkurować z iPadem, ale nie prędzej aniżeli przed końcem 2013 roku. Jest kilku pretendentów: Samsung, Asus, Amazon oraz Microsoft. Temu ostatniemu wróży się nawet wzrost udziału w rynku tabletów w 2012 roku.

Jednakże baza 250 milionów użytkowników iOS jest dostatecznym gwarantem dla zachowania palmy pierwszeństwa przez dłuższy czas. Co ciekawe, według analizy panów z Wall Street do końca 2013 powinno pojawić się kolejnych 200 milionów userów systemu Apple’a.

Ciekawy jestem waszego zdania na ten temat. Gdybyście mieli wybrać tablet dla siebie to czy postawilibyście na iPada czy jednak na tablet z Androidem? Zostawcie swoje spostrzeżenia w komentarzu pod wpisem.

Źródło: cultofmac

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)