Użytkownicy smartfonów Samsunga z Australii aż do dziś nie mogli... zmieniać kolejności ikon w docku

Użytkownicy smartfonów Samsunga z Australii aż do dziś nie mogli... zmieniać kolejności ikon w docku

Użytkownicy smartfonów Samsunga z Australii aż do dziś nie mogli... zmieniać kolejności ikon w docku
Miron Nurski
13.06.2014 09:30, aktualizacja: 13.06.2014 12:41

Ktoś mądry powiedział kiedyś, że nie doceniamy prostych rzeczy, dopóki ich nie stracimy. Dogłębnie przekonali się o tym użytkownicy smartfonów Samsunga z Australii.

Telefon, Kontakty, Wiadomości i Internet - gdy wyjmiemy telefon południowokoreańskiego producenta z pudełka, ujrzymy dock zawierający aplikacje posegregowane właśnie w takiej kolejności. Jest to jednak ułożenie domyślne i nic nie stoi na przeszkodzie, by własnoręcznie zmienić kolejność ikon. Ba, można nawet wywalić wszystkie i wpakować tam chociażby Facebooka, Angry Birds albo nawet kalkulator miąższości drewna okrągłego.

Nam to wszystko wydaje się naturalne, ale Australijczycy aż do teraz nie mogli wykonywać żadnej z powyższych czynności. Co więcej, nie był to jednorazowy błąd w oprogramowaniu, bo od od momentu wypuszczenia na australijski rynek modelu Galaxy S III (2012 rok) wszystkie kolejne słuchawki z serii Galaxy miały dock przytwierdzony na stałe.

Problem ten rozwiązała dopiero najnowsza aktualizacja systemu. Na razie stosowną aktualizację otrzymali jedynie użytkownicy Galaxy S5, ale może to sugerować, że czas tyranii dobiegł końca i wkrótce wszyscy będą mogli cieszyć się wolnością. O ile oczywiście Samsung nie zdjął tego ograniczenia przez pomyłkę i nie naprawi tego błędu w kolejnej aktualizacji ;)

W każdym razie - jak już wspomniałem - problem ten dotyczył wielu urządzeń, więc musiało to być świadome działanie Samsunga. Z czego wynikało? Tego nie dowiemy się chyba nigdy.

Źródło: TechRadar

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)