Użytkownicy w Stanach najbardziej przywiązani do iPhone'a. A Wy?

Użytkownicy w Stanach najbardziej przywiązani do iPhone'a. A Wy?04.06.2010 11:26
Użytkownicy w Stanach najbardziej przywiązani do iPhone'a. A Wy?
Komórkomania.pl

Co jakiś czas przeprowadzane są statystyki odnośnie tego, jak bardzo użytkownicy lubią producenta swojego telefonu. Odkąd iPhone zawitał na amerykański rynek, zawsze wygrywa w tego typu sondażach. Aż 77% posiadaczy komórki od Apple jest zadowolona ze swojego nabytku. Amerykanie najgorzej oceniają Samsunga, bo jedynie 35% posiadaczy telefonów tego producenta jest zadowolona ze swojego wyboru.

Ku mojemu zdziwieniu, na drugim miejscu uplasowała się Motorola z wynikiem 64%, która wypuściła kilka interesujących modeli w Stanach, jak Droid czy Devour. Przedostatnie miejsce przypadło LG, co nikogo nie powinno dziwić, tak samo jak w przypadku Samsunga. Na rynku amerykańskim Ci producenci zajmują raczej drugoplanowe role, a ich portfolio telefonów znacznie różni się od tego oferowanego w Europie. HTC optymalnie - 51%.

Wracając do zdobywcy pierwszego miejsca warto nadmienić, że użytkownicy najbardziej zadowoleni są z iPhone'a 3GS 32GB - 81% nabywców jest usatysfakcjonowana. Jeśli chodzi o HTC, to najbardziej zadowoleni są posiadacze modelu Hero - aż 68% posiadaczy. Tuż za nim jest HTC Droid Eris - 50% - oraz HTC Touch - 38%.

Ciekawe, jak badania te wypadłyby na Starym Kontynencie? A czy Wy jesteście zadowoleni ze swojego telefonu?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)