[video] iPhone 3G S w akcji

iphone3gs1
iphone3gs1
Paweł Cebula

17.06.2009 06:00, aktual.: 17.06.2009 08:00

Na kilka dni przed oficjalną premierą iPhone'a 3G S w sieci pojawiły się pierwsze filmy prezentujące najnowszą wersję kultowego już urządzenia Apple. Jak wygląda nowy iPhone w normalnych warunkach? Jak szybko działa? Zachęcam do obejrzenia filmików.

W oczy najbardziej rzucają się dwie rzeczy. Pierwszą z nich jest bardzo jasny i wyraźny wyświetlacz, które bardzo dokładnie eksponuje nawet najdrobniejsze szczegóły. Obraz jest znacznie wyraźniejszy niż w poprzednich generacjach urządzenia i nie dopatrywałbym się raczej tutaj przyczyny tego w profesjonalnym sprzęcie jaki był wykorzystywany do nagrania ujęć.

Druga rzecz to oczywiście szybkość działania. Wiadomo, że zawsze po świeżej instalacji (oryginalnego oprogramowania - bez jailbreaka, cydii i innych aplikacji tworzonych przez zewnętrznych programistów) iPhone działa bardzo szybko, ale tutaj widać, że praktycznie każdy element ładuje się natychmiast. Dzięki znacznie lepszemu sprzętowi, spodziewać się można, że szybkość będzie dostępna dłużej niż w poprzednich wersjach urządzenia.

Źródło: iPod

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)