Virgin Mobile ma nową taryfę z Internetem po doładowaniu i bonusami u partnerów

Virgin Mobile ma nową taryfę z Internetem po doładowaniu i bonusami u partnerów08.05.2013 15:00
Nowa taryfa Virgin Mobile Polska
Nowa taryfa Virgin Mobile Polska
Mateusz Żołyniak

Kolejną siecią, która po wejściu nju mobile postanowiła odświeżyć swoją ofertę, jest Virgin Mobile Polska. Wirtualny operator wprowadził wczoraj nową taryfę, w ramach której oferowany jest darmowy pakiet danych po doładowaniu konta kwotą co najmniej 10 zł. To nie wszystko.

Na wczorajszej konferencji prasowej szefowie Virgin Mobile Polska pochwalili się, że w ciągu 8 miesięcy ich ofertę wybrało ponad 100 tys. użytkowników. To całkiem niezły wynik, szczególnie że mówimy o wirtualnym operatorze, który zaczął promować swoją ofertę stosunkowo niedawno. Tomasz Gniewek, dyrektor zarządzający Virgin Mobile Polska, tak skomentował to osiągnięcie:

Cieszymy się, że w ciągu ośmiu miesięcy udało nam się przekonać ponad sto tysięcy klientów, że warto korzystać z przejrzystych i uczciwych ofert Virgin Mobile w Polsce, i to przy coraz bardziej konkurencyjnym rynku ofert na kartę. Jesteśmy przekonani, że dzięki wprowadzanej obecnie nowej - jeszcze atrakcyjniejszej - ofercie oraz licznym korzyściom w Klubie Virgin Mobile jeszcze więcej Polaków doceni wkrótce zalety korzystania na co dzień z marki Virgin Mobile oraz naszą unikalną filozofię i jakość obsługi klientów.

Nowa oferta wirtualnego operatora charakteryzuje się bardzo prostym cennikiem. Za minutę do wszystkich sieci płaci się 19 gr, a koszt pojedynczego SMS-a to 6 gr. Nowością jest przyznawanie użytkownikom (którzy doładują konto kwotą co najmniej 10 zł) darmowego pakietu danych o wielkości 100 MB. Po jego wykorzystaniu nie będą naliczane dodatkowe opłaty, a roczna ważność konta (365 dni) przyznawana jest po pierwszym doładowaniu

[solr id="komorkomania-pl-157117" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://komorkomania.pl/3875,red-bull-mobile-no-limits-2950-zl-za-nielimitowane-rozmowy-odpowiedzia-na-nju-mobile" _mphoto="red-bull-mobile-no-limit-a609047.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3824[/block]

Przedstawiciele wirtualnego operatora wczoraj pochwalili się również bezpłatnymi połączeniami z Centrum Miłej Obsługi Klientów i dobrymi wynikami jakości obsługi klientów. W nowej ofercie najbardziej zaciekawiła mnie jednak możliwość korzystania z bonusów wynikających z członkostwa w Klubie Virgin Mobile Polska, o czym wspomniał Marcin Wieczorkowski, dyrektor marketingu Virgin Mobile Polska:

Chcemy dodatkowo premiować naszych klientów, dlatego wszyscy członkowie Klubu Virgin Mobile otrzymują od nas atrakcyjne nagrody i specjalne promocje oraz wiele innych korzyści premiowych, także od naszych partnerów.

Zarejestrowani członkowie Klubu Virgin Mobile mogą już korzystać ze specjalnych ofert operatora (np. 50% więcej po każdym doładowaniu) czy promocji i zniżek w ofertach firm partnerskich. Wśród nich dostępne są np.:

  • promocyjne ceny gier (np. Wiedźmin 2, Afterfall), komiksów (np. Jerzy Jeż) i książek wydawanych przez CD Project;
  • oglądanie filmów i programów telewizyjnych w portalu Iplex ze specjalną zniżką;
  • zakup jedzenia w promocyjnych cenach (np. pizzy w PizzaPortal.pl czy burgerów na facebook.com/BurgerBobby);
  • zakupy w atrakcyjnych cenach ubrań znanych marek (www.answear.com), zabawnych koszulek marki Dziedzic Pruski (www.holahola.pl) lub strojów niezależnych projektantów (www.shwrm.pl);
  • zakup kursów kite- i windsurfingu oraz wypożyczenia sprzętu w promocji (www.molosurf.com).

Nowa oferta Virgin Mobile Polska prezentuje się całkiem nieźle i - zgodnie z zapewnieniami przedstawicieli firmy - jest przejrzysta. Taryfa może przypaść do gustu szczególnie tym, którzy niezbyt intensywnie używają z telefonu. Tym bardziej że mogą oni korzystać także z ciekawych promocji w ramach Klubu Virgin Mobile (w tym 50% więcej po doładowaniu). Moim zdaniem jednak brak sensownych pakietów internetowych może zniechęcić tych bardziej wymagających.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)