Virgin Mobile rusza 8 sierpnia - od razu z promocją!

Virgin Mobile rusza 8 sierpnia - od razu z promocją!

Virgin Mobile startuje 8 sierpnia - zobacz ofertę (fot.: Flickr/ell brownCC BY 2.0)
Virgin Mobile startuje 8 sierpnia - zobacz ofertę (fot.: Flickr/ell brownCC BY 2.0)
Kira Czarczyńska
05.08.2012 20:15, aktualizacja: 05.08.2012 22:15

Virgin Mobile Polska startuje już za trzy dni. Wiadomo już mniej więcej, jak wyglądać będzie oferta dla klientów sieci. Na uwagę zasługuje zwłaszcza rok ważności konta już przy niewielkich zasileniach, naliczanie sekundowe oraz takie same, niskie stawki za rozmowy do wszystkich sieci.

Oferta Virgin Mobile Polska została zamieszczona przez serwis Telepolis.pl. Z jej pobieżnego przeglądu wynika, że Richard Branson mówił poważnie. Propozycja nie różni się znacząco ceną od innych ofert pre-paid, ale jest w niej kilka rzeczy wartych uwagi.

Oferta Virgin Mobile Polska:

  • naliczanie sekundowe w połączeniach głosowych i połączeniach wideo - koszt minuty połączenia do Virgin Mobile, krajowych sieci stacjonarnych oraz krajowych sieci komórkowych: 19 groszy;
  • okres ważności połączeń wychodzących już przy doładowaniu konta kwotą 5 zł - 365 dni;
  • okres ważności połączeń przychodzących już przy doładowaniu konta kwotą 5 zł - 425 dni;
  • darmowa informacja o przekroczeniu ustalonego wcześniej przez abonenta progu kwotowego (35 zł, 100 zł, 200 zł) dla każdego miesiąca kalendarzowego.

Jak można się łatwo zorientować, to oferta, w której można zasilać konto jedynie wtedy, kiedy chcemy rozmawiać, wysyłać SMS-y czy w inny sposób korzystać z telefonu. Bardzo długi czas ważności konta przy minimalnych doładowaniach daje luksus nieprzejmowania się tym, ile wydajemy na kolejne zasilenie - można wykupić dokładnie takie, jakie w danym momencie jest nam potrzebne.

Cennik Virgin Mobile:

  • []minuta połączenia głosowego na numery Virgin Mobile Polska, krajowe numery stacjonarne, oraz do innych krajowych sieci komórkowych - 19 gr;[]minuta połączenia wideo na numery Virgin Mobile Polska, krajowe numery stacjonarne, oraz do innych krajowych sieci komórkowych - 19 gr;[]SMS na numery Virgin Mobile Polska oraz do innych krajowych sieci komórkowych - 12 gr;[]SMS na numery sieci stacjonarnych - 50 gr;[]MMS do wszystkich krajowych operatorów komórkowych (MMS standardowy) oraz MMS na e-mail - 25 gr;[]przesyłanie danych (wysyłanie i odbieranie danych odbywa się w jednej sesji) - 1 grosz za 5 kB.

Ceny w nowej ofercie są całkiem niezłe, jednak nie ma (przynajmniej na razie) propozycji typu pakiet SMS, które u innych operatorów potrafią znacznie obniżyć koszty usług. Oferta będzie się więc bronić długim okresem ważności konta oraz przejrzystymi stawkami - ta sama cena do wszystkich sieci.

Virgin Mobile Polska startuje jednak od razu z promocją, co pozwala zakładać, że w przyszłości również będą się pojawiać oferty specjalne. Mogą one zwiększyć atrakcyjność oferty.

Promocja 50% ekstra za doładowanie

Wprowadzana na start promocja pozwoli abonentom sieci otrzymać bonus za doładowanie. Dodatkowa kwota, jaka trafi na konto, wynosić będzie 50% kwoty zasilenia - czyli jeśli będzie to np. 10 zł, klient otrzyma 15 zł na dowolne wykorzystanie, a przy doładowaniu za 100 zł na konto trafi aż 150 zł.

Promocja dotyczy wszystkich doładowań i na dowolną kwotę: kart zdrapek, doładowań przez terminale płatnicze oraz stronę internetową www.virginmobilepolska.pl - ta ostatnia na razie nie działa, zapewne jednak zdąży ruszyć do 8 sierpnia.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)