Vivid Games chwali się wynikami sprzedaży Real Boxing i zapowiada Ski Jumping Pro

Vivid Games chwali się wynikami sprzedaży Real Boxing i zapowiada Ski Jumping Pro
Zbyszek Kowal

19.12.2012 18:56, aktual.: 19.12.2012 19:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W styczniu odbędzie się premiera Ski Jumping Pro. Dotychczas wszystkie odsłony gry pobrało ponad 2,5 miliona wielbicieli skoków narciarskich na całym świecie. Sprzedaż Real Boxing - hitu, który zadebiutował miesiąc temu, zbliża się do poziomu stu tysięcy kopii.

Już dzisiaj na rynek trafi pierwsza duża aktualizacja gry Real Boxing. Nowa wersja to m.in. nowa arena zlokalizowana na moskiewskim placu Czerwonym, system „perków”, czyli dodatkowych bonusów urozmaicających rozgrywkę, kolejne wersje językowe oraz wiele mniejszych ulepszeń i poprawek. Jest to jeden z elementów strategii, który zapewnia dobrą sprzedaż w długim okresie po premierze gry.

Wiele z rozwiązań zastosowanych w tej i kolejnych planowanych aktualizacjach zwiększy jeszcze bardziej wpływy z mikropłatności, które już teraz osiągnęły zadowalający wynik. Tak zwana monetyzacja dodatkowej zawartości gry stoi na bardzo wysokim, blisko 20% poziomie. Okres świąteczny to dla nas czas żniw. Liczymy na bardzo dobre wyniki sprzedaży. Już do tego czasu mamy szansę przekroczyć poziom 100 000 sprzedanych egzemplarzy gry. I to w nieco ponad miesiąc po premierze! – wyjaśnia prezes Vivid Games, Remigiusz Kościelny.

W styczniu ukaże się kolejna produkcja spółki, gra Ski Jumping Pro, kontynuacja jednej z najbardziej sprawdzonych serii Vivid Games, która ma rzeszę fanów na całym świecie. Największymi rynkami zbytu są Niemcy i Austria. Ski Jumping cieszy się również dużą popularnością w Szwajcarii, krajach skandynawskich, Rosji, Polsce i pozostałych krajach Europy Środkowej, jak również w Japonii i Korei, czyli wszędzie tam, gdzie skoki narciarskie są jedną z najchętniej oglądanych dyscyplin sportów zimowych.

Będzie to najbardziej atrakcyjna propozycja z całej historii tej gry. W porównaniu z poprzednimi wersjami ulepszyliśmy sterowanie i grafikę. Gracz ma do dyspozycji znacznie bardziej rozszerzoną ścieżkę kariery zawodnika i możliwości jego personalizacji. Zwiększyła się również liczba konkursów. Ponadto rozbudowaliśmy system dostępnych opcji mikropłatności, aby osiągnąć tak dobre wyniki monetyzacji jak w przypadku Real Boxing- zapowiada Remigiusz Kościelny.

Grę charakteryzuje grafika 3D na najwyższym światowym poziomie, a turnieje odbywają się na ponad 32 skoczniach narciarskich w kilku trybach rozgrywki. Rozbudowana personalizacja zawodnika z kilkudziesięcioma artykułami do wyboru oraz zaawansowane statystyki to kolejne atuty gry. Ski Jumping Pro dostępny będzie na platformy mobilne, w pierwszej kolejności z systemem Apple iOS.

Obraz

[solr id="komorkomania-pl-137565" _url="http://komorkomania.pl/4964,heroes-of-order-chaos-pierwsze-moba-gameloftu-juz-na-rynku" _mphoto="gameloft-moba-137565-270-2b42d5f.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3198[/block]

Warto również dodać, że od kilku godzin Real Boxing jest dostępny do pobrania z App Store za jednego dolara. Zapraszamy do zapoznania się z recenzją i pobrania gry ze sklepu Apple’a. Warto postawić na rodzimą produkcję.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)