VM Player oraz VM Player HD [giveaway]

VM Player oraz VM Player HD [giveaway]
Zbyszek Kowal

02.11.2011 11:49, aktual.: 02.11.2011 12:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli uwielbiacie oglądać filmy na urządzeniach z logo nadgryzionego jabłka, to mamy dla Was dzisiaj do rozdania bardzo przydatną aplikację multimedialną. Jeden z najlepszych playerów na iPhone’a lub iPada może być Wasz.

VM Player to bardzo ciekawy i rozbudowany odtwarzacz plików multimedialnych. Jego zaletą jest dość obszerne wsparcie dla wielu formatów multimedialnych i kodeków video, w tym również DIVX/XVID. Z pełną listą możecie zapoznać się w opisie aplikacji w iTunes. Dodatkowo aplikacja obsługuje napisy oraz może poszczycić się funkcją TV Out.

W App Store znajdują się dwie osobne wersje dla urządzeń Apple’a. VM Player dla iPhone’a kosztuje 1,59 euro. Podobnie jest z VM Player HD dla iPada, za którego trzeba zapłacić identyczną kwotę.

GIVEAWAY

Producent aplikacji - firma Velestar Private Enterprise - ufundowała dla Was 10 promo kodów do rozdania. Cztery na wersję iPadową oraz sześć dla iPhone’a. Zatem pierwsze sześć komentarzy o treści „Chcę VM Player” nagrodzimy kodami na odsłonę dla telefonu Apple’a, natomiast cztery komentarze „Chcę VM Player HD” - kodami dla iPada. Kto pierwszy ten lepszy!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail, nawet jeżeli logujecie się z konta na Facebooku. To jedyny sposób na otrzymanie nagród.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Ake [giveaway]
Zbyszek Kowal
Wisielec [giveaway]
Zbyszek Kowal
Komentarze (0)