VoLTE i VoWiFi w ofercie Heyah 01. Zapewnią lepszą jakość rozmów

VoLTE i VoWiFi w ofercie Heyah 01. Zapewnią lepszą jakość rozmów

Heyah 01
Heyah 01
Źródło zdjęć: © heyah.pl
21.07.2021 13:22, aktualizacja: 06.03.2024 22:13

T-Mobile poinformował, że pierwsi użytkownicy Heyah 01 otrzymają możliwość korzystania z technologii VoLTE i VoWiFi. Pozwolą one na uzyskanie znacznie lepszej jakości połączeń głosowych.

Wprowadzając technologię VoLTE i VoWiFi, T-Mobile sprawia, że klienci Heyah 01 dołączają do korzystających już z tej technologii użytkowników Heyah na kartę, T-Mobile na kartę oraz Mix, a także T-Mobile na abonament.

Kiedy będę mógł korzystać z VoLTE i VoWiFi?

Nowi klienci Heyah 01 od dziś mogą korzystać z technologii VoLTE i VoWiFi. Ci, którzy posiadają już karty Heyah 01, będą musieli chwilę poczekać - nowa usługa zostanie im udostępniona w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Co to jest VoLTE i VoWiFi

VoLTE i VoWiFi to technologie umożliwiające transmisję głosu odpowiednio przy użyciu sieci LTE i WiFi. Pozwalają one również na przesyłanie danych w sieci LTE podczas trwania rozmowy. W przypadku rozmów w standardzie 2G lub 3G, korzystanie z internetu podczas połączenia powodowało znaczne spowolnienie transmisji danych.

Głównym ich atutem jest jednak znaczna poprawa jakości przesyłanego dźwięku niż ma to miejsce w przypadku wykonywania połączeń w sieciach 2G i 3G. Szumy w trakcie rozmowy zostaną w znacznym stopniu wyciszone, a samo nawiązywanie połączenia trwa krócej, bo zajmuje około sekundy, zamiast kilku sekund w sieciach starszego standardu.

Aby skorzystać z VoLTE i VoWiFi w Heyah 01, konieczne jest posiadanie telefonu, który wspiera tę technologię, a także włączenie odpowiednich ustawień.

Zobacz także:

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)