VZOmobile ? wideorozmowy na Windows Mobile

VZOmobile ? wideorozmowy na Windows Mobile

VZOmobile - wideorozmowy w telefonie.
VZOmobile - wideorozmowy w telefonie.
Paweł Wolniewicz
01.06.2009 07:02, aktualizacja: 01.06.2009 09:02

Skype nie jest jedyną usługą w branży VoIP, chociaż to z tym programem najczęściej kojarzone jest prowadzenie rozmów i wideorozmów za pomocą Internetu. Można jednak również skorzystać z konkurencyjnych ofert, zwłaszcza że niektóre z nich ukierunkowane są przede wszystkim na posiadaczy smartfonów.

nie jest jedyną usługą w branży VoIP, chociaż to z tym programem najczęściej kojarzone jest prowadzenie rozmów i wideorozmów za pomocą Internetu. Można jednak również skorzystać z konkurencyjnych ofert, zwłaszcza że niektóre z nich ukierunkowane są przede wszystkim na posiadaczy smartfonów.

Jedną z takich usług jest VZOmobile. Aplikacja znajduje się na razie w fazie testowej. Można ją pobrać ze strony domowej programu. Wymaga jest uprzednia darmowa rejestracja.

VZOmobile działa na smartfonach z systemem Windows Mobile 5.0, 6.0 oraz 6.1. Listę wspieranych urządzeń znależć można na stronie domowej aplikacji. Na razie zamieszczono na niej niewiele pozycji, między innymi HTC Touch i Samsung Omnia. Nie oznacza to jednak, że usługa nie zadziała na innych urządzeniach. Lista zawiera tylko te smartfony, na której przeprowadzono testy.

Program pozwala na prowadzenie wideorozmów pomiędzy posiadaczami telefonów z systemem Windows Mobile, a także pecetów. Usługa intensywnie korzysta z łącza internetowego, dlatego też lepiej ograniczyć się do testowania jej wówczas, gdy możemy skorzystać z bezprzewodowych sieci.

Zrzutka: VZOmobile

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)