Destiny 2 odpalone na czytniku ebooków. Oto magia grania w chmurze

Destiny 2 odpalone na czytniku ebooków. Oto magia grania w chmurze

Sebastian Ørsted / YouTube
Sebastian Ørsted / YouTube
Patryk Korzeniecki
13.01.2020 16:40, aktualizacja: 13.01.2020 17:40

Google Stadia jest już w trakcie testów. Okazuje się, że usługę odpalisz nie tylko na telefonie czy tablecie.

Google Stadia ma szansę zrewolucjonizować mobilne granie. Wizja grania w dowolne tytuły bez względu na urządzenie jest niewątpliwie intrygująca i może zmienić to, jak postrzegamy mobilną rozrywkę.

Google testuje już nową usługę i rozszerzyło testy na urządzenia spoza rodziny Pixel. Testerzy mogą pograć na smartfonach i... czytnikach ebooków, choć nieoficjalnie.

Google Stadia jest niezwykle elastyczna

Google Stadia można już potestować na innych urządzeniach niż na smartfonach Google'a, jednak możliwość ta potrafi zniknąć po jednej grze. Studzę więc zapał - za dużo byście nie pograli.

Do uruchomienia usługi potrzebne jest urządzenie z Androidem 9. Co się okazuje, Stadia zadziała też na czytniku e-booków. A dokładniej ma modelu Onyx Boox Max 3. Jak donosi SlashGear, tego wyczynu dokonał użytkownik Sebastian Ørsted.

Video: Stadia running on an e-ink tablet from Onyx... because of course!

Wprawdzie na Onyxie można włączyć tryb X-mode zwiększający częstotliwość odświeżania, jednak rozgrywka mimo wszystko jest daleka od komfortowej. Takie rzeczy to tylko sztuka dla sztuki - tak jak Windows 98 na smartwatchu czy Internet Explorer 2.0 na najnowszych okienkach.

Sami widzicie, jak elastyczna potrafi być usługa strumieniowania gier. Myślę, że to będzie przyszłość mobilnego grania - i nie tylko mobilnego. Nieograniczona moc obliczeniowa umożliwi granie w coraz lepsze gry, bez ograniczeń sprzętowych. Może nawet jest naturalnym etapem rozwoju gier? Miron uważa, że granie w chmurze to przyszłość i w pełni się z nim zgadzam. Brzmi to intrygująco i sprawia, że z zaciekawieniem będę czekał na to, co przyniesie jutro.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)