W Heyah telefon dostajesz za nic - nowa reklama

W Heyah telefon dostajesz za nic - nowa reklama
10.07.2010 16:30
W Heyah telefon dostajesz za nic - nowa reklama
Kira Czarczyńska
Kira Czarczyńska

Do telefonów za złotówkę chyba już wszyscy przywykliśmy. Przeważnie jednak w zamian czegoś się od nas oczekuje - podpisania dłuższej lub krótszej umowy terminowej, jej przedłużenia, czy regularnych doładowań przez określony z góry okres.

Od dzisiaj w nowym filmie rysunkowi bohaterowie reklam Heyah będą prezentować, jak "w Heyah na kartę telefon dostajesz za nic".

Od dzisiaj w nowym filmie rysunkowi bohaterowie reklam Heyah będą prezentować, jak "w Heyah na kartę telefon dostajesz za nic".

Oczywiście, nie jest aż tak cudownie, że wchodzimy "z marszu" do punktu sprzedaży i bierzemy sobie aparat za złotówkę. Na telefon poczekamy... rok. Naprawdę, cały rok.

Żeby dostać telefon za 1 zł bez jakiejkolwiek umowy, w zasadzie najpierw musimy się z pewnej umowy wywiązać:

  • po pierwsze - aktywować promocję;
  • po drugie - przez rok doładowywać konto zadeklarowaną kwotą, 30 zł lub 50 zł;
  • po trzecie - po roku takiego zasilania dostaniemy jeden z dostępnych telefonów za złotówkę, już bez \umawiania się\ na cokolwiek.

Hasło Telefon bez umowy brzmi co prawda bardzo ciekawie, mam jednak wrażenie, że lepsze byłoby "telefon za rok jeśli wywiążesz się z dzisiejszej umowy". Tak faktycznie bowiem wygląda na to, że musimy zadeklarować jednak konkretne działanie - tu: doładowania przez rok - i dopiero, kiedy sieć sprawdzi, że się wywiązaliśmy, dostaniemy telefon:

Użytkownik, który zgłosił udział w Promocji i przez okres co najmniej 12 kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych doładowywał swoje konto, w każdym miesiącu kwotą zadeklarowaną lub kwotą większą będzie uprawniony do zakupu jednego aparatu telefonicznego w promocyjnej cenie, zgodnie z obowiązującym w momencie zakupu „Cennikiem telefonów dla uczestników Promocji „Telefon bez związku” (który stanowi załącznik do niniejszego regulaminu).

W sumie, to też umowa, tyle, że "odwrotna".

U większości operatorów najpierw dostaję telefon, potem dopiero muszę realizować umowę. Jakoś nieszczególnie wyobrażam sobie czekanie 12. miesięcy na wybór i otrzymanie aparatu. No ale jeżeli ktoś i tak w Heyah jest i co miesiąc konto doładowuje, to spokojnie można się do tej zabawy przyłączyć.

Jak aktywować promocję?

  • poprzez wysłanie Ekspresowego kodu *100# i wybór właściwej z opcji w Menu
  • poprzez wysłanie krótkiego kodu: 10030# dla Planu 30 lub 10050# dla Planu 50
  • za pomocą internetowego serwisu informacji i obsługi użytkownika „Samoobsługa” na www.heyah.pl
  • poprzez kontakt z Biurem Obsługi Użytkownika Heyah - *2222 z Heyah (1 zł za minutę połączenia krajowego)

Szczegóły na stronach Heyah

Nowy film będzie emitowany w ogólnopolskich i tematycznych stacjach TV. Działania reklamowe pod hasłem „W Heyah na kartę telefon dostajesz za nic” będą prowadzone również w prasie i w Internecie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)