W iPhonie 4G pojawi się przednia kamera oraz lampa błyskowa

W iPhonie 4G pojawi się przednia kamera oraz lampa błyskowa09.04.2010 18:58
W iPhonie 4G pojawi się przednia kamera oraz lampa błyskowa
Komórkomania.pl

Jeśli Apple tuż po premierze rewolucyjnego (w pojęciu firmy z Cupertino) oprogramowania dla iPhone'a wydaje SDK, to możemy być pewni, że chwile po tym wydarzeniu Sieć będzie się sukcesywnie wypełniać informacjami, co to deweloperzy nie znaleźli w plikach najnowszego SDK. Oczywiście tym razem nie jest inaczej. W iPhone SDK 4.0 doszukano się plików, które świadczą o tym, że iPhone kolejnej generacji (przewidywana nazwa to iPhone HD) będzie posiadał kamerkę z przodu oraz lampę błyskową LED.

O tym, że pojawi się kamerka z przodu, poinformował świat serwis TUAW. Wgrali oni do iPhone'a z softem 4.0 aplikację, która pokazuje aktualnie uruchomione procesy. Jednym z nich, który nie był dotychczas dostępny w sofcie 3.0 jest iChatAgent. iChat to aplikacja dla komputerów Mac, która umożliwia wideokonferencje. Ujawnienie działania procesu iChatAgent na OS 4.0 jest jedynie potwierdzeniem plotek, które od dawna krążyły po sieci. Prawdopodobieństwo, że iPhone HD będzie posiadał kamerkę z przodu znacznie wzrosło.

Kolejnym, równie ciekawym, odkryciem są pewne trzy pliki, które również zostały znalezione w SDK 4.0. Oto i one (zaznaczone na fioletowo):

411648071597163052

To dopiero początek ploteczek, jakie ujrzało światło dzienne. Najnowsze SDK premierę miało dopiero wczoraj, więc możemy się przygotować na to, że w najbliższym czasie będziemy zasypywani coraz to lepszymi odkryciami.

Źródło: SIMblog.pl

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)