W końcu ktoś się tego podjął - Nokia 3310 w blenderze!

Nokia 3310 w blenderze
Nokia 3310 w blenderze
Miron Nurski

28.11.2012 17:00, aktual.: 28.11.2012 18:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Co się stanie, gdy umieścimy niezniszczalny telefon w niezniszczalnym blenderze? Panowie odpowiedzialni za słynny projekt "Will it blend?" postanowili to sprawdzić.

Produkująca blendery firma Blendtec jest na tyle pewna wytrzymałości i skuteczności swojego produktu, że od wielu lat poddaje go rozmaitym wyzwaniom. Próbowano zmielić w nim już niemal wszystko: od kijów golfowych, przez wuwuzelę, na Super Glue kończąc. Do tej pory żaden produkt nie był w stanie wygrać w starciu ze słynnym blenderem, ale w końcu postanowiono poddać go ostatecznemu testowi i wrzucić do niego... Nokię 3310.

Chyba każdy z nas zna kogoś, kto na co dzień używał tego telefonu do samoobrony, a po upuszczeniu go na podłogę musiał wyremontować mieszkania w całej dzielnicy. Czy słynny blender wyszedł obronną ręką ze starcia z Nokią 3310? Obejrzyjcie poniższe wideo:

Will it blend? Nokia 3310

Jak można się było spodziewać, powyższy filmik to zwykły pic na wodę. Każda osoba, która kiedykolwiek miała styczność z Nokią 3310, zdaje sobie sprawę, że coś takiego jest po prostu niewykonalne. Niemniej jednak osobie odpowiedzialnej za efekty specjalne wykorzystane w tym filmie należą się gromkie brawa. Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę realistycznie. Wróżę jej karierę w Hollywood.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)