W Nowym Roku taniej z TP do Play

Strona głównaW Nowym Roku taniej z TP do Play
30.11.2010 13:30
Taniej z TP do Play - od Nowego Roku
Taniej z TP do Play - od Nowego Roku
Kira Czarczyńska
Kira Czarczyńska

Niby jedna obniżka wiosny nie czyni, ale z tej na pewno ucieszy się całkiem sporo osób. Już za kilka tygodni, od 1. stycznia 2011 roku, Telekomunikacja Polska obniży stawki za połączenia wychodzące do sieci Play. Nowa stawka nie będzie dużo niższa, ale zawsze to coś.

Na razie jednym z głównych problemów, jakie mają znajomi czy kontrahenci klientów sieci Play, jest stosunkowo wysoki koszt dzwonienia do tej sieci. Jeżeli mamy telefon u innego operatora, rozmowy do P4 mogą okazać się dość kosztowne.

Tym bardziej więc cieszy nawet ta drobna obniżka cen Telekomunikacji Polskiej. Od 1. stycznia 2011r. zacznie obowiązywać nowy cennik połączeń z telefonów stacjonarnych TP. Dużą zmianą jest obniżka kosztów rozmów wykonywanych na numery sieci komórkowej Play. Cena za połączenie będzie niższa o 4 grosze - wyniesie więc już niedługo tylko 0,56 zł brutto.

Być może powoli stawki do Play będą spadać, co - wbrew pozorom - leży w interesie pozostałych operatorów. W końcu jeśli wiemy, że koszt połączenia jest nieduży, mniej pilnujemy czasu rozmowy i - paradoksalnie - możemy miesięcznie zapłacić nieco więcej niż przy wyższych cenach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)