W Orange drugi telefon w prezencie za złotówkę

W Orange drugi telefon w prezencie za złotówkę

Pomarańczowe Święta
Pomarańczowe Święta
Mateusz Żołyniak
07.12.2010 16:34, aktualizacja: 07.12.2010 17:34

Sieć Orange wprowadza nową, świąteczną promocję. Kupując nową aktywację lub przedłużając dotychczasową umowę w internetowym sklepie Orange, wraz z wybranym telefonem można dostać drugi telefon bez umowy za 1 zł.

W promocji jest do wyboru 10 różnych zestawów składających się telefonu głównego i dodatkowego za złotówkę. Dzięki temu, zamawiając usługi Orange, można sprawić miły prezent świąteczny bliskiej osobie. Szczegóły przedstawia poniższa tabletka:

Obraz

Aby skorzystać z oferty, wystarczy wejść na stronę www.orange.pl, wybrać jeden z telefonów głównych objętych promocją i rozpocząć składanie zamówienia na nową aktywację lub przedłużenie umowy, z abonamentem o wartości co najmniej 79 zł. Po przejściu do drugiego etapu zamówienia w sekcji Dodatkowe akcesoria potwierdzić chęć otrzymania dodatkowego telefonu za 1 zł i dokończyć składanie zamówienia. Oba wybrane telefony zostaną dostarczone przesyłką kurierską wraz z nową umową.

Promocja dotyczy klientów, którzy wybiorą jedną z ofert w taryfach Delfin, Pelikan lub Pantera w Orange wraz z umową na 24 lub 36 miesięcy w przypadku nowych klientów oraz na 24, 30 i 36 miesięcy w przypadku klientów przedłużających umowę.

Oferta promocyjna trwa od 7 do 31 grudnia 2010 r. lub do wyczerpania zestawów.

Źródło: Orange

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)