W Plusie za darmo także mobilne Grono.NET

W Plusie za darmo także mobilne Grono.NET

W Plusie za darmo także mobilne Grono.NET
Kira Czarczyńska
16.03.2010 14:00, aktualizacja: 16.03.2010 15:00

Plus chyba postanowił trochę podratować swój wizerunek wspierając się internetowymi markami. Kolejny, po YouTube i Facebooku serwis mobilny, który czasowo dostępny jest za darmo w sieci Polkomtela - to Grono.NET. A konkretnie jego mobilna wersja.

Oczywiście, kruczek też jest, ten sam co w promocji z Facebookiem - szyfrowanie połączenia oznacza pobranie z konta kasy za transfer.

Oczywiście, kruczek też jest, ten sam co w promocji z Facebookiem - szyfrowanie połączenia oznacza pobranie z konta kasy za transfer.

Do 15 czerwca 2010 roku w sieci Plus trwa Promocja na dostęp do do portalu społecznościowego Grono. W czasie jej obowiązywania, z mobilnej wersji serwisu Grono.NET można korzystać za darmo - transfer, jaki zużywamy, nie jest taryfikowany przez operatora.

Aby skorzystać z m.grono.net wystarczy tylko wejść na adres http://wap.plus.pl/grono/ za pośrednictwem przeglądarki internetowej w swoim telefonie.

Oczywiście, w tym przypadku też trzeba dokładnie przeczytać regulamin.

Całą jego treść znajdziemy na przykład na stronie 36i6.pl - plik PDF, regulamin "Mobilne Grono"

Co należy uważnie przeczytać?

  • Punkt 2 - wymienione są konkretne domeny, z którymi łączymy się bez opłat;
  • Punkt 5 - promocja nie obejmuje połączeń roamingowych;
  • Punkt 6 - korzystanie z szyfrowanego połączenia oznacza normalną taryfikację.

Jest więc zupełnie tak samo, jak w przypadku promocji "Mobilny Facebook" - toteż korzystając z oferty sieci Plus dotyczącej darmowego przeglądania Grona, warto sprawdzać, czy aby na pewno to, co robimy, nie spowoduje naliczenia opłaty.

Promocja jest przeznaczona dla wszystkich klientów sieci Plus - abonentów, użytkowników Simplus, 36.6 i Sami Swoi, oraz korzystających z oferty MixPlus.

Źródło: PLUS

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)