LG G Flex i Galaxy Gear poddane torturom

LG G Flex i Galaxy Gear poddane torturom
03.12.2013 18:10
LG G Flex i Galaxy Gear poddane torturom

Nowy tablet Asusa z dwoma systemami wycieka na stronach FCC, pierwszy smartfon z ekranem 2K zostaje uwieczniony na zdjęciu, a popularny VSCO CAM trafia do Google Play.

  1. Polska reklama modelu HTC One max. Tajwańczycy opublikowali dziś na swoim kanale na YouTubie spoty promujące ich najnowszy phablet (filmy są dostępne w różnych wersjach językowych). Jest także klip przygotowany z myślą o polskich konsumentach.

HTC One max - Polish

  1. Wycieka nowy tablet Asusa. Urządzenie pojawiło się na stronach Federalnej Komisji Łączności USA. Z dokumentacji wynika, że tablet będzie napędzany procesorem Intel Atom Bay Trail i będzie pracował pod kontrolą dwóch systemów operacyjnych: Androida 4.4 KitKat oraz Windowsa 8. Przekątna ekranu nie została ujawniona, ale prawdopodobnie oscylować będzie w granicach 7 cali.
  1. Vivo Xplay 3S w kolorowych obudowach na zdjęciu. Z fotki, która została dziś opublikowana w jednym z chińskich serwisów społecznościowych, wynika, że pierwszy na świecie smartfon z ekranem 2K (2560 x 1440) będzie dostępny przynajmniej w pięciu wersjach kolorystycznych. Przypominam, że telefon zostanie oficjalnie zaprezentowany już 12 grudnia.
Vivo Xplay 3S
Źródło zdjęć: © phonearena.com
Vivo Xplay 3S
  1. „Podwójne doładowanie” dla użytkowników T-Mobile na kartę i Heyah. Jak czytamy w komunikacie prasowym: Aby skorzystać z trwającej od 2 do 15 grudnia promocji „Podwójne doładowanie”, wystarczy wysłać SMS o treści TAK pod nr 80404. Koszt SMS-a to 5 złotych. Następnym krokiem jest wykonanie dwukrotnego doładowania swojego konta w ciągu pięciu kolejnych dni. Minimalna wartość każdego z doładowań w przypadku T-Mobile na kartę to 25 złotych, a w przypadku Heyah 20 złotych. W ramach promocji wartość drugiego z doładowań zostanie podwojona do maksymalnej kwoty 150 złotych. Warto zatem zwrócić uwagę na to, by drugie doładowanie było na wyższą kwotę.
  1. VSCO CAM na Androida już jest. Ten mobilny edytor zdjęć od dłuższego czasu cieszy się sporą popularnością na platformie iOS. Od dziś za darmo mogą go pobrać także użytkownicy Androida.
  1. LG G Flex poddawany torturom. Urządzenie zostało zamknięte w obudowie wykonanej z samoregenerującego się tworzywa. Czy faktycznie z leczeniem zadrapań radzi sobie ona tak dobrze, jak twierdzi producent? Sprawdzili to panowie z serwisu Pocketnow, a wyniki ich eksperymentu możecie zobaczyć w poniższym materiale.

LG G Flex Self Healing: Real-World Torture Test | Pocketnow

  1. Galaxy Gear Watch vs HK 417. Jeszcze bardziej ekstremalnemu testowi wytrzymałościowemu został poddany inteligentny zegarek Samsunga. Poniżej możecie zobaczyć, jak poradził sobie w starciu z karabinem HK 417.

Galaxy Gear Watch vs HK 417

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)