Nowe statystyki Androida, oprogramowanie Nokii X na HTC HD2 i Cortana na wideo

Nowe statystyki Androida, oprogramowanie Nokii X na HTC HD2 i Cortana na wideo04.03.2014 21:52
HTC HD2
HTC HD2

Meizu zaprasza na premierę modelu MX4, pierwsza fotka wykonana LG G2 (podobno) wycieka, a Nokia udowadnia, że smartfona można ładować, tańcząc.

  1. Oprogramowanie z Nokii X już na HTC HD2. Magixy z XDA Developers od lat portują na tego nieśmiertelnego smartfona niemal każdy system operacyjny świata. Nie inaczej jest ze zmodyfikowanym Androidem 4.1 z androidowej Nokii. Oprogramowanie w bardzo wczesnej fazie rozwoju przygotował użytkownik o nicku gilbert32, choć na razie nie nadaje się ono do codziennego użytku. Postęp prac możecie śledzić tutaj.
HTC HD2
Źródło zdjęć: © xdadevelopers.com
HTC HD2
  1. Gear 2 i Gear Fit na wideo promocyjnym. Spot promujący inteligentny zegarek oraz opaskę Samsunga wylądował dziś na YouTubie.
  1. Nowe statystyki Androida. Z opublikowanych przez Google'a statystyk wynika, że najnowsze wydanie systemu o oznaczeniu 4.4 KitKat zgarnęło 2,5% androidowego tortu. Najpopularniejsze wciąż jest wydanie 4.1 Jelly Bean, znajdujące się na 35,3% urządzeń. W przypadku wersji 4.2 i 4.3 jest to kolejno 17,1% i 9,6%. Dokładne dane znajdziecie na poniższym wykresie.
412078245857919910
Źródło zdjęć: © developer.android.com
  1. Meizu MX4 już 6 marca. Producent zaprasza już przedstawicieli mediów na specjalną imprezę, która odbędzie się w najbliższy czwartek w Paryżu. Z dotychczasowych przecieków wynika, że smartfon oferowany będzie w dwóch wariantach: z 5,5-calowym ekranem Full HD lub QHD.
  1. Czy to pierwsze zdjęcie wykonane LG G3? Tak twierdzi pewien użytkownik forum Ortud, którego znajomy testuje ponoć nadchodzącego smartfona dla jednego z operatorów. Dodaje on jednocześnie, że aparat będzie podobny do tego, który znamy z modelu LG G Pro 2 - matryca 13 Mpix i technologia OIS+. Premiera planowana jest na lipiec.
  1. Cortana uchwycona na filmie. Niejaki Yash Maheshwari opublikował na YouTubie wideo, na którym możemy zobaczyć asystenta głosowego z systemu Windows Phone 8.1. A przynajmniej jego interfejs, gdyż autor filmu nie zdecydował się na prezentację jego możliwości aplikacji.

Preview : Cortana on Windows Phone 8.1

  1. Czy można naładować telefon, tańcząc? Tak, a dowód w formie materiału wideo przygotowała Nokia.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)