Nowy HTC One pod młotkiem, Galaxy S5 Active i HTC One (M8) Google Play edition

Nowy HTC One pod młotkiem, Galaxy S5 Active i HTC One (M8) Google Play edition
25.03.2014 18:48
Nowy HTC One pod młotkiem, Galaxy S5 Active i HTC One (M8) Google Play edition
Źródło zdjęć: © youtube.com

LG Optimus Zone 2 wycieka na zdjęciu, HTC publikuje pierwszą reklamę nowego One'a, a Nokia zaprasza na prezentację nowych urządzeń.

  1. Pierwsza reklama HTC One (M8). 60-sekundowy klip promujący nowego flagowca pojawił się właśnie na YouTubie.

The HTC One M8

  1. HTC One (M8) również w wersji Google Play edition. Do przedsprzedaży trafił dziś wariant One'a pracujący pod kontrolą Androida 4.4 KitKat pozbawionego nakładki producenta. Niestety, będzie on dostępny wyłącznie w Stanach Zjednoczonych w cenie 699 dol., czyli ok. 2120 zł.
HTC One (M8) Google Play edition
HTC One (M8) Google Play edition
  1. LG Optimus Zone 2 na zdjęciu. Z opublikowanych przez @evleaks informacji wynika, że będzie to smartfon dostępny w ofercie na kartę amerykańskiej sieci Verizon. Prawda, że piękny? ;)
LG Optimus Zone 2
Źródło zdjęć: © twitter.com
LG Optimus Zone 2
  1. Nadchodzi Galaxy S5 Active. Jak donosi @evleaks, będzie to urządzenie o nazwie kodowej SM-G870x. Sprawa jest o tyle ciekawa, że już Galaxy S5 może się poszczycić certyfikatem IP67, który świadczy o jego odporności na wodę oraz kurz (ten sam certyfikat ma Galaxy S4 Active). Ciekawe zatem, czym będzie się cechował jego wytrzymalszy wariant.
  1. Nokia zaprasza na prezentację nowych urządzeń. Wydarzenie odbędzie się już 2 kwietnia w San Francisco. Producent zdradza jedynie tyle, że podczas imprezy ujrzymy "więcej Lumii". Nieoficjalnie mówi się, że na ten dzień zaplanowano prezentację pierwszych smartfonów z systemem Windows Phone 8.1, w tym flagowej Lumii 930.
412078779793081254
Źródło zdjęć: © twitter.com
  1. HTC One (M8) pod młotkiem. Na kanale TechSmartt na YouTubie wylądowało wideo, na którym uwieczniono test wytrzymałościowy nowego smartfona HTC. Musiał się on zmierzyć z kluczami, nożem oraz młotkiem. Jak mu poszło? Tego się dowiecie z poniższego wideo.

All New HTC One (M8) Scratch & Hammer Test!

  1. OnePlus nabija się z nowego One'a. Krótko po premierze nowego telefonu Tajwańczyków firma OnePlus opublikowała na Twitterze grafikę porównującą go z jej smartfonem. Przyznacie chyba, że ostatni podpunkt brzmi przekonująco.
412078779793343398
Źródło zdjęć: © twitter.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)