W skrócie: podróbka iPhone'a 6 na wideo oraz Lumia i smoki

W skrócie: podróbka iPhone'a 6 na wideo oraz Lumia i smoki

Podróbka iPhone'a 6
Podróbka iPhone'a 6
Źródło zdjęć: © youtube.com
Miron Nurski
15.07.2014 19:05, aktualizacja: 15.07.2014 22:15

Mozilla zdradza swoje plany związane z Firefox OS-em, Samsung szykuje kolejnego smartfona z Tizenem, a Engadget testuje wytrzymałość szafirowego szkła.

  1. Samsung pracuje nad low-endowym smartfonem z Tizenem? W bazie danych agencji Zauba pojawiły się dane sugerujące, że na rynku indyjskim testowany jest obecnie model o oznaczeniu SM-Z130H. Nazwa kodowa zaprezentowanego niedawno Samsunga Z to SM-Z910F, więc najpewniej również i w tym przypadku mówimy o urządzeniu z Tizenem. Cyfra 1 w oznaczeniu może natomiast wskazywać na to, że jego specyfikacja będzie zdecydowanie słabsza.
  1. Jak odporne na zarysowania jest szkło szafirowe? Możecie się przekonać oglądając wideo przygotowane przez Engadgeta. Przypomnę tylko, że szkłem szafirowym ma zostać pokryty ekran iPhone'a 6.

Sapphire display scratch test | Engadget

  1. Mozilla chce sprzedać 10 milionów smartfonów z Firefox OS-em. Jak czytamy na łamach serwisu DigiTimes, dotychczas do klientów trafił milion smartfonów działających pod kontrolą tego systemu, ale Mozilla ma zamiar poprawić ten wynik dziesięciokrotnie przed końcem przyszłego roku. Ma w tym pomóc między innymi pojawienie się w Indiach telefonów, których ceny będą oscylować w granicach 50 dolarów.
  1. Co ma wspólnego Lumia i smoki? W ramach promocji filmu "Jak wytresować smoka 2" studio DreamWorks przygotowało na Windows Phone'a grę Dragons Adventure World Explorer, która pobiera dane z usług HERE Maps, FourSquare oraz The Weather Channel, dzięki czemu jest w stanie w czasie rzeczywistym tworzyć świat oparty o miejsce zamieszkania gracza. Grę pobierzecie ze Sklepu Windows Phone, a poniżej możecie obejrzeć wideo promocyjne.
  1. Android Wear ma już więcej aplikacji niż Google Glass. Taką informację podaje Android Central. Oczywiście dostępność okularów jest nawet dziś znacznie bardziej ograniczona niż zegarków, ale deweloperzy swoje aplikacje z myślą o nich mogą przygotowywać od dawna. Ponadto Google Glass od kilku miesięcy może zakupić każdy mieszkaniec Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii (każdy, który może sobie pozwolić na wydanie 1500 dolarów/1000 funtów). Czyżby twórcy aplikacji nie wierzyli w sukces inteligentnych okularów?
  1. Podróbka 4,7-calowego iPhone'a 6 na wideo. Film z kopią niezapowiedzianego jeszcze urządzenia opublikował serwis 86 Digital.

WICO i6:The world's first cloned version of iPhone 6 hands on

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)