W skrócie: awaria sieci Orange, atrapa HTC One M9+ na zdjęciu i rozebrany Galaxy S6

W skrócie: awaria sieci Orange, atrapa HTC One M9+ na zdjęciu i rozebrany Galaxy S6

Galaxy S6
Galaxy S6
Źródło zdjęć: © ETrade Supply
Miron Nurski
24.03.2015 16:02, aktualizacja: 24.03.2015 17:02

Samsung rozszerza swoją współpracę z Microsoftem, a Play zaprasza na rozmowę w sprawie aktualizacji smartfonów.

  1. Awaria infrastruktury Orange. W nocy miała miejsce ogólnopolska awaria techniczna, w efekcie której abonenci operatora zostali odcięci od wszystkich usług (połączenia telefoniczne, SMS-y, internet mobilny, Neostrada). Sieć poinformowała, że przyczyna problemu została już zażegnana, ale ze względu na specyfikę awarii mniejsze lub większe problemy w niektórych częściach Polski mogą jeszcze występować. O ostatecznym uporaniu się z problemami Orange ma poinformować na Facebooku. Odczuliście jakąś tę awarię? Ja w nocy korzystałem tylko z Wi-Fi, a rano było już po wszystkim, więc nawet się nie zorientowałem, że coś było nie tak.
  1. Samsung i Microsoft rozszerzają współpracę. Jak już zapewne wiecie, na modelach Galaxy S6 i S6 edge preinstalowane zostały aplikacje OneDrive (100 GB na 2 lata), OneNote oraz Skype. Polski oddział Samsunga informuje ponadto, że na wybranych nowych tabletach znajdą się programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote, OneDrive oraz Skype. Więcej informacji na temat współpracy znajdziecie tutaj.
  1. Atrapa HTC One M9+ na zdjęciu. Fotkę atrapy zdradzającej wygląd i wymiary urządzenia opublikował @OnLeaks. Wygląda na to, że premiera smartfona zbliża się wielkimi krokami.
Czy tak będzie wyglądał HTC One M9+?
Czy tak będzie wyglądał HTC One M9+?© @OnLeaks
  1. Play zaprasza na video stream poświęcony aktualizacjom smartfonów. Transmitowana na żywo rozmowa z "super ekspertem" ruszy na YouTubie dziś koło 18:00, a do tego czasu na Blogu Play możecie zadawać pytania związane z procesem aktualizacji.
  1. Cyanogen otrzymał kolejne 80 milionów dolarów dofinansowania. Kto by pomyślał, że nieoficjalna modyfikacja Androida zamieni się w firmę obracającą kilkudziesięcioma milionami dolarów. Inwestorzy sypnęli groszem, aby przyspieszyć budowę "prawdziwie otwartego Androida", co w praktyce oznacza "odgoogle'owanie" systemu (więcej na ten temat pisałem tutaj). Firma dąży do tego, by stać się trzecią siłą na mobilnym rynku. Warto dodać, że łączna suma dotychczasowych inwestycji wynosi 110 milionów dolarów.
  1. Jak trudno rozebrać Galaxy S6? ETrade Supply uwiecznił cały proces na 17-minutowym wideo. Niestety ze względu na zastosowanie zamkniętej obudowy nawet wymiana baterii jest dość skomplikowana.

Samsung Galaxy S6 Disassembly/Screen Replacement/Charging Port Fix/Replace Battery

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)