W skrócie: Android 4.3 na wideo; Huawei Ascend P6 Google Edition; Flipboard na Windows Phone 8

W skrócie: Android 4.3 na wideo; Huawei Ascend P6 Google Edition; Flipboard na Windows Phone 8

Android 4.3 Jelly Bean (fot. phonearena.com)
Android 4.3 Jelly Bean (fot. phonearena.com)
Miron Nurski
28.06.2013 16:00, aktualizacja: 28.06.2013 18:00

Android 4.3 dla Galaxy S4 już do pobrania, Galaxy S4 Zoom trafia do przedsprzedaży, a Foxconn pracuje nad własnym inteligentnym zegarkiem.

  1. Android 4.3 dla Galaxy S4 już jest: Smartfon Galaxy S4 Google Edition, Podobnie jak HTC One Google Edition, na starcie pracować będzie pod kontrolą Androida 4.3 Jelly Bean. Oprogramowanie z tego modelu wyciekło już do sieci i każdy może je zainstalować na swojej es czwórce (GT I9505) korzystając z poradnika dostępnego na SamMobile. Pamiętajcie jednak, że robicie to na własną odpowiedzialność. System w akcji możecie zobaczyć na wideo przygotowanym przez serwis Phone Arena. [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ffbony-6cnA[/youtube]
  1. Flipboard na Windows Phone 8 już wkrótce: Wczoraj przedstawiciele Flipboarda informowali, że pracują już nad wersją swojej aplikacji dla systemu Windows 8. Nie było jednak do końca jasne, czy producent przewidział także wersję mobilną dla platformy Windows Phone. Jason Pearson rozwiał jednak wszelkie wątpliwości i zapewnił, że nad taką edycją również trwają prace.
  1. Aparat z Androida 4.3 dla każdego: Jedną z najważniejszych zmian w Adroidzie 4.3 jest odświeżona aplikacja aparatu. Stosowny plik .apk pojawił się już w sieci, więc każdy może zainstalować ją w swoim urządzeniu. Ciężko stwierdzić, które urządzenia będą kompatybilne, jednak domyślam się, że wymagany jest przynajmniej Android w wersji 4.1 Jelly Bean. Program testuję od wczoraj na modelu Galaxy Note II i działa bez najmniejszych problemów. W pełni sprawna jest także funkcja Photo Sphere. Aparat i Galeria instalowane są jako nowe aplikacje i nie ingerują w żaden sposób w system, więc ich instalacja powinna być bezpieczna. Niemniej jednak również w tym przypadku instalacji dokonujecie na własne ryzyko. Link do pobrania znajdziecie tutaj.
Aparat z Androida 4.2 (fot. sammobile.com)
Aparat z Androida 4.2 (fot. sammobile.com)
  1. Huawei Ascend P6 Google Edition nadchodzi?: Jeden z przedstawicieli firmy Huawei, Kevin Ho, potwierdził w rozmowie z serwisem Pocket-lint, że koncern prowadzi negocjacje z Google'em na temat przygotowania specjalnej edycji modelu Ascend P6, który pracowałby pod kontrolą czystej wersji systemu Android. Przeczy to jednak zapewnieniom szefa firmy, Richarda Yu, który w dniu premiery urządzenia zapewniał, że Huawei nie jest zainteresowany tego typu rozwiązaniami. Na wyjaśnienie sprawy trzeba będzie zatem poczekać.
  1. Galaxy S4 Zoom w przedsprzedaży: Brytyjski sklep Clove ruszył ze sprzedażą fotograficznego smartfona Galaxy S4 Zoom. Został on wyceniony na niemal 443 funty (ok. 2240 zł), a wysyłka rozpocznie się 8 lipca.
fot. phonearena.com
fot. phonearena.com
  1. Foxconn pracuje nad własnym zegarkiem: Firma Foxconn zapowiada, że już wkrótce na rynku pojawi się stworzony przez nią inteligentny zegarek, który współpracować będzie z produktami firmy Apple. Urządzenie ma być zdolne m.in. do zarządzania połączeniami telefonicznymi, przeglądania statusów w serwisach społecznościowych, a także mierzenia pulsu.
  1. Nokia Asha 501 na promocyjnym wideo: W serwisie YouTube pojawiła się dwuminutowa reklama budżetowego telefonu Nokia Asha 501.
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)