W skrócie: Asphalt 8 wydany, Contra: Evolution na Androida i LG Enact z QWERTY

W skrócie: Asphalt 8 wydany, Contra: Evolution na Androida i LG Enact z QWERTY

fot. digi.tech.qq.com
fot. digi.tech.qq.com
Miron Nurski
22.08.2013 15:00, aktualizacja: 22.08.2013 17:00

Opakowanie iPhone'a 5S wycieka na zdjęciach i potwierdza jego nazwę, ponad 1/3 aplikacji w sklepie BlackBerry World pochodzi od jednego dewelopera, a przełączanie się między dwiema wersjami Androida będzie możliwe również na Galaxy S4.

  1. Asphalt 8: Airborne już jest. Długo oczekiwana gra Gameloftu trafiła już do Google Play (3,16 zł) i App Store (0,89 euro). Wersja na platformę Windows Phone 8 ma się pojawić "wkrótce".
Asphalt 8: Airborne
Asphalt 8: Airborne
  1. 47 000 aplikacji w BlackBerry World pochodzi od... jednego dewelopera. W kanadyjskim sklepie z aplikacjami znajduje się dziś 120 000 gier i aplikacji. Jak zauważyła redakcja serwisu BerryReview, ponad 1/3 z nich jest dziełem dewelopera ukrywającego się pod nazwą S4BB. Mają rozmach ;)

3. Contra: Evolution na Androida już jest. Remake kultowej gry znanej swego czasu z konsol NES oraz Pegasus dostępny jest od kilku tygodni w App Store. Teraz można go nabyć również w Google Play za 3,16 zł.

Contra Evolution
Contra Evolution
  1. Opakowanie iPhone'a 5S na zdjęciu. Wyciek potwierdza nazwę urządzenia oraz obecność wariantu wyposażonego w aż 128 GB pamięci wewnętrznej. Więcej fotek znajdziecie tutaj.
fot. digi.tech.qq.com
fot. digi.tech.qq.com
  1. LG Enact z fizyczną klawiaturą QWERTY oficjalnie. Tego przedstawiciela średniej półki cenowej wyposażono w 4-calowy ekran o rozdzielczości 800 x 480, dwurdzeniowy procesor Qualcomma o taktowaniu 1,2 GHz, aparat 5 Mpix oraz baterię o pojemności 2460 mAh, a pracą steruje Android 4.1 Jelly Bean. Na amerykańskim rynku urządzenie wyceniono na niecałe 350 dol., czyli ok. 1110 zł. Na razie nie wiadomo, czy LG Enact kiedykolwiek pojawi się w Europie.
LG Enact (fot. gsmarena.com)
LG Enact (fot. gsmarena.com)

6. MoDaCo.SWITCH również na Galaxy S4. Do tej pory projekt był dostępny wyłącznie dla właścicieli modelu HTC One i umożliwiał błyskawiczne przełączanie się między czystą a wzbogaconą o nakładkę producenta wersją Androida. Wczoraj twórcy informowali, że wersja beta ich dzieła pojawi się dzisiaj, więc warto obserwować wątek na forum producenta.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)