W skrócie: Bug w iOS naprawi się sam, świąteczno-sylwestrowe statystyki operatorów, aktualizacja dla 808 PureView

Samsung Galaxy M Pro II? | fot. unwieredview
Samsung Galaxy M Pro II? | fot. unwieredview
Tomasz Hamryszak

03.01.2013 15:00, aktual.: 03.01.2013 16:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Błąd w trybie Nie przeszkadzać naprawi się sam. Świąteczno-sylwestrowe statystyki operatorów. Nokia 808 PureView zaktualizowana.

  1. Następca Samsunga Galaxy M Pro na zdjęciach. Galaxy M Pro jako jeden z nielicznych Androidów z klasyczną obudową i pełną klawiaturą QWERTY już niebawem może doczekać się następcy. Nowy model prawdopodobnie z nieznacznie mocniejszą specyfikacją niż pierwowzór pracować będzie pod kontrolą systemu Android 4.0.4. Nie wiadomo, kiedy zostanie on oficjalnie zaprezentowany. Nieznana jest też cena, choć nie powinna być ona wygórowana.
  1. Cycloramic dla iPhone’a 5. W iTunes pojawiła się aplikacja Cycloramic, która umożliwia automatyczne wykonywanie panoram. Wystarczy wybrać liczbę obrotów (jeden, dwa lub trzy) i położyć smartfona na stabilnej, gładkiej i twardej powierzchni. Program sam obraca iPhone’a za pomocą… wibracji. Aktualizacja Cycloramica, która niebawem ma się pojawić, wprowadzi obsługę dla iPhone’a 4 i 4S oraz funkcję zdjęć panoramicznych.
  1. Bug w iOS naprawi się sam. Miron pisał wczoraj o noworocznym bugu w iOS 6, który objawiał się problemami z budzikiem po aktywowaniu trybu Nie przeszkadzać. Apple poprosił użytkowników o cierpliwość i poinformował, że nie zamierza podejmować żadnych działań, ponieważ… dziura załata się sama. Według firmy problem zniknie sam w przyszłym tygodniu.
  1. Aktualizacja dla Nokii 808 PureView. Niektórzy użytkownicy modelu 808 mogą już zaktualizować swoje smartfony za pośrednictwem narzędzia PC Suite. Aktualizacja o numerze 113.010.1508 i wadze około 420 MB zwiększa stabilność i szybkość oprogramowania smartfona.
Obraz
  1. Nokia E52 hitem sprzedażowym ubiegłego roku. Najlepiej sprzedającym się telefonem w Orange w 2012 roku była Nokia E52 (ponad 100 tys. sztuk). Drugie miejsce zajęła budżetowa Nokia 500, a trzecie Sony Ericsson neo. Wśród tabletów najpopularniejszy był Samsung Galaxy Tab 2 10.1, wśród laptopów HP Mini 210.
  1. Darmowy YouTube dla użytkowników Red Bull MOBILE. Każdy użytkownik karty RBM może aktywować darmowy dostęp do YouTube’a. W tym celu należy wejść przez przeglądarkę w telefonie na stronę m.redbullmobile.pl, a następnie do Strefy Red Bull MOBILE i kliknąć przycisk Chcę wziąć udział. Szczegóły na blogu.
  1. Statystyki Plusa w okresie sylwestrowo-noworocznym. Od 30.12.12 do 01.01.13 użytkownicy Plusa wysłali ponad 1 560 tys. MMS-ów oraz ponad 165 mln SMS-ów. Najwięcej SMS-ów i MMS-ów wysłano podczas nocy sylwestrowej. Między godziną 0:00 a 1:00 użytkownicy sieci wysłali 5,37 mln SMS-ów i 80 tys. MMS-ów.
  1. Sylwestrowe statystyki T-Mobile. W okresie sylwestrowo-noworocznym klienci T-Mobile wysłali i odebrali ponad 152 mln SMS-ów. W tym samym czasie przesłano blisko 1 mln MMS-ów. W porównaniu z rokiem ubiegłym użytkownicy znacznie chętniej korzystali z Internetu. W ciągu dwóch dni w samej tylko sieci 3G przesłali blisko 100 TB danych, co oznacza wzrost o ponad 57% względem roku ubiegłego. Łącznie w okresie świąt (23-26 grudnia) i sylwestra (31.12-1.01) klienci sieci T-Mobile wysłali i odebrali ponad 510 mln SMS-ów i przesłali ponad 300 TB danych.
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)