W skrócie: Galaxy Premiere 2014, LG G3 przyłapany w metrze i Fleksy z rekordem Guinnessa

W skrócie: Galaxy Premiere 2014, LG G3 przyłapany w metrze i Fleksy z rekordem Guinnessa
15.05.2014 15:20
W skrócie: Galaxy Premiere 2014, LG G3 przyłapany w metrze i Fleksy z rekordem Guinnessa
Źródło zdjęć: © youtube.com

HTC pokazuje czerwonego One'a (M8), LG G3 wycieka na kolejnych fotkach, a Samsung zaprasza na prezentację nowych tabletów.

  1. LG G3 przyłapany na zdjęciach. Fotki, na których uwieczniono pasażerkę podróżującą z nadchodzącym flagowcem LG, pojawiły się na Seeko.co.kr. Widać na nich także etui z okrągłym okienkiem, które mieliśmy już okazję zobaczyć w ostatnim filmie promocyjnym.
LG G3
Źródło zdjęć: © seeko.co.kr
LG G3
  1. Samsung zaprasza na Galaxy Premiere 2014. Wydarzenie odbędzie się 12 czerwca w Nowym Jorku. Z zaproszenia jasno wynika, że tego dnia zostaną przedstawione nowe tablety z ekranami AMOLED.
Zaproszenie na Galaxy Premiere 2014
Źródło zdjęć: © phonearena.com
Zaproszenie na Galaxy Premiere 2014
  1. HTC One mini 2. Film z pomniejszoną wersją flagowca w roli głównej przygotował serwis Android Central.

HTC One Mini 2 hands-on

  1. Nadchodzi Galaxy Mega 2. O urządzeniu o kodowym oznaczeniu SM-G750 wspomina @evleaks. Mówi się, że na jego pokład trafi 6-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 720 (245 ppi).
  1. Trójwymiarowy model czerwonego One'a (M8). Nowy wariant flagowca HTC możecie obejrzeć z każdej strony dzięki stworzonemu przez firmę renderowi, który został opublikowany w serwisie Sketchfab.
  1. Nowa reklama tablety Galaxy NotePRO. Najnowszy spot wylądował dziś na YouTubie.
  1. Nowy rekord Guinnessa w szybkości pisania wiadomości SMS. Napisanie 160-znakowego łamańca językowego zajęło Marcelowi Fernandesowi 18,19 sekundy, a do pisania użył on klawiatury Fleksy. Poprzednik rekord wynosił 18,44 sekundy i należał do Gaurava Sharmy z Microsoftu, który wykorzystał klawiaturę z systemu Windows Phone 8.1. Aplikację Fleksy pobierzecie ze sklepów App Store oraz Google Play.

Fleksy Keyboard Breaks the Guinness World Record for Fastest Texting

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)