W skrócie: Galaxy S5 Active w Polsce, Dumb Ways to Die 2 i Honor 3C na wideo

W skrócie: Galaxy S5 Active w Polsce, Dumb Ways to Die 2 i Honor 3C na wideo

W skrócie: Galaxy S5 Active w Polsce, Dumb Ways to Die 2 i Honor 3C na wideo
Miron Nurski
25.11.2014 17:59, aktualizacja: 25.11.2014 18:59

Samsung wprowadza w Polsce Galaxy S5 Active, a w Chinach model Galaxy A5. Koreańczycy szukają również najsłodszego zwierzaka na świecie. Apple z kolei udostępnia dwie nowe reklamy.

  1. Samsung Galaxy A5 w sprzedaży. Zapowiedzianego kilka tygodni temu metalowego średniaka Samsunga, o którym poczytać możecie tutaj, można już nabyć w Chinach, gdzie wyceniono go na równowartość 1430 zł. Data europejskiej premiery na razie nie jest znana.
Obraz
© samsung.com/cn
  1. Honor 3C na wideo. Dziś pisałem już o polskiej premierze smartfona Honor 3C, którego będzie można nabyć za niecałe 600 zł. Poniżej możecie zobaczyć tę słuchawkę w akcji na 9-minutowym filmie przygotowanym przez serwis Panda Will.

HUAWEI Honor 3C Hands On - 5" QuadCore Smartphone

  1. Galaxy S5 Active już w Polsce. Jak donosi serwis Galaktyczny, telefon dostępny jest w salonach Samsung Brand Store w cenie 2219 zł. Po szczegóły na temat samego telefonu odsyłam Was do tego wpisu.
Samsung Galaxy S5 Active
Samsung Galaxy S5 Active
  1. Nowe reklamy Apple'a. Dwa nowe spoty promują m.in. iPhone'a 6.

5 Świąteczna promocja w ofercie Plus Internet na Kartę. Jak czytamy w informacji prasowej:

Świąteczna odsłona promocji „Dwa razy więcej GB za doładowanie w Plus Internet na Kartę"rozpoczyna się 26 listopada i potrwa aż do 3 lutego 2015 r. W tym czasie za każde doładowanie powyżej 30 zł podwojone zostają pakiety internetowe – za doładowania od 30 do 100 zł, klient otrzyma od 4 do aż 30 GB. Promocja „Dwa razy więcej GB za doładowanie"obejmuje wszystkich obecnych użytkowników oferty Plus Internet na Kartę.

  1. Jakie jest najsłodsze zwierzę w Galaktyce? Takie pytanie zadaje Samsung w swoim najnowszym materiale wideo. Na jego końcu znajdziecie odnośniki do nagranych za pomocą Galaxy Note'a 4 filmów, na których uwieczniono różne zwierzaki.
  1. Dumb Ways to Die 2 już jest. Drugą część zabawnej gry bazującej na popularnej piosence o "głupich sposobach, by umrzeć" można pobrać za darmo z App Store'a.

Dumb Ways to Die

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)